Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Pravidla soutěží na portálu ProAlergiky.cz

Pořadatelem soutěží je provozovatel portálu ProAlergiky.cz společnost CM Trade Via. 

Soutěže jsou vyhodnocovány do 14 dnů od ukončení. Výhry pořadatel vítězům oznamuje e-mailem do jednoho měsíce od ukončení soutěže. Při této příležitosti je také dohodnut způsob předání výhry. Pokud se výherce nepodaří do dvou měsíců od ukončení soutěže kontaktovat, jeho nárok na výhru zaniká.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv upravit pravidla soutěže nebo soutěž zcela zrušit bez udání důvodu a náhrady. Dodržení pravidel soutěže a pravdivost a správnost odpovědí posuzuje pořadatel. Proti jeho rozhodnutím se nelze odvolat. Účast v soutěži ani výhry nelze vymáhat právní cestou. Alternativní plnění v penězích není možné.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele.

Zpracování osobních údajů soutěžících

Odesláním soutěžního formuláře dává účastník souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pořadatelem, a to za účelem evidence soutěžících, a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu jméno, příjmení a obec bydliště na webové stránce a s předáním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, poštovní adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo dopravci zajišťujícímu doručení výhry. Zpracování těchto osobních údajů podléhá zásadám zpracování osobních údajů.

Zaškrtnutím políčka Souhlasím se zasíláním informací o nových soutěžích a dění na ProAlergiky.cz pod soutěžním formulářem souhlasí účastník s využitím poskytnutých kontaktních údajů pro marketingové účely pořadatele – zasílání e-mailového newsletteru s informacemi o článcích, produktech, pořádaných akcích a jiných aktivitách – a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod z 1162 recenzí

Zobrazit všechna hodnocení
„Obchod doporučuji, nakupovat zde budu i v budoucnosti“
  • Přiměřené ceny a dobrá dodací lhůta
Ověřený zákazník včera
  • Včas dodaná
  • Kvalitně zabalená
Ověřený zákazník před 2 dny
  • Rychlé a slušné jednání.
Ověřený zákazník před 3 dny