Infolinka 541 212 450Jak vybírat diskový zvlhčovač

Otázka:

Dobrý den, zvažuji koupi diskového zvlhčovače díky suchému a prašnému prostředí. A mám dva dotazy... 1) Je ionizator natolik efektivní, že stoji za připlatek témeř 3000 (Air-o-Swiss 1355N za cca 5000 Kč)? 2)Pakliže s ionizatorem, nemohu si vybrat ze dvou typů. Zdali BONECO 2055D nebo Air-o-swiss W490, kdy druhý typ má o 4 disky navíc. Předěm děkuji za Vaši odpověď H.

Tazatel:

Jan

Odpověd:

Dobrý den, Honzo,

cenové rozdíly mezi jednotlivými zvlhčovači určitě nejsou způsobeny jen přítomností ionizátoru. Spíš jde o celkovou výbavu a kvalitu. Například model 2055D má oproti modelu 1355N navíc nejen ionizátor, ale i LCD displej, vestavěný hygrostat (regulátor vlhkosti) a přihrádku na vonný olej. A je vývojově novější.

Při srovnávání diskových zvlhčovačů je určitě důležitější celkový zvlhčovací výkon než počet disků. Ale model W490 je technologicky vyspělejší než 2055D. Má modernější dotykové ovládání a atraktivnější design.

Kdybyste ještě potřeboval něco zkonzultovat, zavolejte radši na infolinku e-shopu, je to rychlejší než tato poradna. :-)

Mějte se hezky,

Michal, ProAlergiky.cz