Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 1722

Dobrý den,užívám 2x denně Seretide diskus 250.Je možné, že by kortikoidy nebo látky v něm způsobovaly tloustnutí? Přijde mi, že jím pořád stejně ale na váze nabývám.Už jsem si koupila i rotoped,snažím se cvičit,tak mě zajímá, zda je to způsobeno tímto lékem? Děkuji,hezký den.

Hana Mahnertová

Odpověď

Dobrý den, mezi nežádoucí účinky vašeho léku může patřit i nárůst váhy, zvláště při dlouhodobějším užívání. Konzultute váš problém s ošetřujícím lékařem, který příp. léčbu upraví. Hezký den Dana Štěpánková ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Spokojenost.Rychlé dodání.Doporučuji.“
Ověřený zákazník včera
„Obchod vřele doporučuji“
  • Velký výběr zboží, rychlost dodání zboží, solidní jednání
Ověřený zákazník včera
  • Rychlé vyřízení objednavky
Ověřený zákazník před 2 dny