Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 1924

Dobrý den.Ráda bych aby jste nám poradili.Manžel asi 5 let denně užívá nosní kapky.K tomu se mu přidal kašel s hleny to trvá víc než pul roku.Také má problémy se svěděním na hrudi.Obvodní lékař manžela léčí na nachlazení.Děkuji předem za vaši radu.

Sona

Odpověď

Dobrý den, pravidelné užívání nosních kapek po tak dlouhou dobu, není dobré a určitě by se mělo řešit. Doporučuji se obrátit na ošetřujícího lékaře, se žádostí o vyšetřní ORL av případě negativního výsledku na alergologii. Hezký den Dana Štěpánková ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
  • Nákup u profesionálov
  • Kvalitný a overený tovar
  • Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
  • Expresná expedícia a doručenie
  • Kvalitné poradenstvo a servis
  • Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 2 dny
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
  • spolehlivost
  • kvalitní výrobky
  • odborné články
  • rady
Ověřený zákazník před 5 dny
„Spokojen“
Ověřený zákazník před 6 dny