Dobrý den,po porodu /3 roky/ zpátky se u mně projevila pylová alergie.Nejdříve jsem užívala zodac,další rok aerius a ani jeden lék mně z mého pohledu nevyhovoval,nyní mně lékař předepsal,oční a nosní protialergenní kapky/z důvodu,že bych chtěla otěhotnět/a v nynější pylové sezoně ,cítím,že léky mně nijak zvlášt nepomáhají.Jsou velmi unavená pálí,mně oči,obličej,špatně se mně dýchá.každý rok na jaře jsem často nemocná a betu atb.,když jsem to doktorovi říkala,řekl mně že moje alergie je střední a obtzíže bych neměla mít takové.Ale sama vím jak se cítím,přemýšlím o změně lékaře,mám 3 letou dceru a z důvodu častých nemocí a nynějších problémů nemám dost síly se jí věnovat.Prosím o radu jaký lék by byl pro mně vhodný
Dotaz 1951
15. 4. 2008
Alergie na pyl
Tereza Fišerová
Související dotazy v poradně
Alergenová vakcína během nemoci
Alergická reakce na kopretinu řimbabu
Alergická reakce na kopretinu řimbabu - II
Alergie na břízu, pelyněk a roztoče. Nateklá oční víčka.
Související články
Produkty, které pomáhají
8490 Kč před slevou
6990 Kč
>5 ks
Porovnat
2299 Kč před slevou
1999 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 22 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny