Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 2163

Dobrý den, 3 měsíce beru Zodac a za tu dobu jsem začala přibírat (každý měsíc 1kg). Stravuji se stále stejně a před užíváním jsem měla stále stejnou váhu. Zároveň se Zodac jsem začala užívat vitamín C a zinek. Chci se zeptat zda je možné, že mé přibírání na váze je způsobeno užíváním Zodac nebo vitamínu. Už 5 let beru také antikoncepci, ale myslím, že ta v tomto nehraje žádnou roli. Z výsledků odběru krve na alergologii mi vyšlo naprosto zdravá, takže štítnou žlázou by to nemělo být způsobeno. Děkuji za Vaši odpověď.

Johnová

Odpověď

Přibírání na váze by souvislost s užíváním Zodacu mít nemělo, ale nelze vyloučit individuální citlivost a pro Váš klid doporučuji změnu antihistaminika na jiný typ (např. Aerius, Claritin, Flonidan). Účinnost by měla zůstat stejná nebo se vylepšit a uvidíte účinek na hmotnost. Předepsat lék může i praktický lékař nebo alergolog. Malé balení lze zakoupit bez předpisu v lékárně. MUDr. Eva Orálková

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník včera
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 7 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 8 dny