Dobry den, Pravidelne uzivam Seretide 100 1x denne, pri zhorsenych obtizich mi lekarka predepisuje 250 a zvysuji davku na 2x dene. Nyni mam jiz od cervna a behem celeho cervence opet zhorsene dychani, v noci se nekolikrat budim a kycham. Jakmile chvili sedim v zakourene mistnosti, pali mi na plicich a okamzite se mi zhorsi dychani. Proc ale pisi, rada bych prisla do jineho stavu. Mohu i behem doby kdy se budu snazit otehotnet a dale pak v tehotenstvi Seretide uzivat? Cetla jsem o hodne vedlejsich ucincich, nemuze mit proto spatny vliv na vyvoj plodu? Dale vhledem k mym alergckym reakcim v letni sezone se bojim, zda nocni kychani a zhorsena dusnost nemohou miminku nejak uskodit co tehotenstvi ohrozit. Dekuji mockrat za odpoved
Dotaz 2180
4. 8. 2008
no-name
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 4 dny