Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
541 212 450

Dotaz 2774

Dobrý den, dnes jsem byla poprvé na alergologii a lékařka mi navrhla imunoterapii s tím, že mi dala akorát letáček s těmito stránkami, že si zde o ní mám nalézt informace a rozhodnout se. Nikde jsem ale nenašla, kolik by mě taková imunoterapie stála, pokud by byla formou vakcín??? Pro studentku, která si tak tak vydělá na ubytování a jídlo je to pro mě celkem podstatná informace při rozhodování zda imunoterapii ano či ne... Předem děkuji za odpověď, K.

Kristina

Odpověď

Odp. Dobrý den. Liší se to podle výrobce : obecně kapky od 2500 do 5000 za rok, u injekcí od 700 do 3000 za rok MUDr. Tomáš Rohovský

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Zadna nevyhoda, vzdy vse dorazilo vcas a rychle.“
  • Uz mame od nich rukavicky. Nam pomahaji proti cucani palce behem vecera a spani. Ted jsme prikoupili vetsi a take tricko s rukavickama. To nejde sundat a je proto lepsi.
  • I jsem poptaval nejaky dotaz a obchod mi rychle odpovedel
Ověřený zákazník před 16 hodinami
  • Cena a dostupnost výrobku
  • Rychlé odeslání
Ověřený zákazník před 5 dny
„V pořádku, dobrá komunikiace.“
Ověřený zákazník před 6 dny