Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 2783

dobrý den,jsem zoufalá,synek začal chodit do první třídy a hned onemocněl.Bere léky flixotide a xyzal,protože je brán jako astmatik a a lergik,ale měli jsme již tento flixotide zcela postupně vysazovat.objevily se potíže bolesti v krku ,které trvají už 11 dnů,bez jiných obtíží.na orl že to angína není,měl sreptokoka v krku typua a začal brát ospen,ale potíže má stále.Zdá se mi to už opravdudlouho,tak prosím o radu,jak postupovat,jaké vyšetření by ještě mohl podstoupit,aby se zjistila příčina?např.na mononukleozu apod. s pozdravem Káňová

Petra Káňová

Odpověď

Doporučuji momentálně lokální terapii - cucavé pastilky např. Tantum verde nebo Orofar, Drill a pod. Nedávat mentolové žvýkačky a heřmánkový čaj. Vyšetření, která zmiňujete jsou v kompetenci ošetřujícího dětského lékaře. MUDr. Eva Orálková

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
  • Jako jediní měli čističku skladem
  • Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
  • 50% sleva na další filtry
  • Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
  • Přehledný web
  • Zajímavé ceny
  • Široký sortiment
  • Profesionální přístup
  • Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 4 dny