Dobrý den , měla bych dotaz ohledně alergie na morče je možné že po krátkodobém styku s tímto tvorem( 5 min) , pociťuji projevy alergie : pálení očí, rýma a za chvíli velmi zhoršené dýchání ,nemohla jsem se pořádně nadechnout ani vydechnout jakoby jsem jenom pískala a lapala po dechu .Bylo to velmi nepříjemné a byla jsem z toho celý večer hrozně unavená. Musela jsem z návštěvy odejít a trvalo to dost dlouho než mě to přešlo. Je možná taková reakce po takové chvilce a jaká je první pomoc ? Neměla jsem doma žádné léky a nevěděla jsem co mám dělat ,nemohla jsem vůbec ležet jen sedět a čekat až to přejde. Děkuji za odpověď . Eliška
Dotaz 2870
23. 11. 2009
Alergie na psy, kočky a jiná zvířata
Eliška
Související dotazy v poradně
Alergenní psi
Alergeny králíka přenášející se na těle a způsobující záchvat jinému člověku
Alergia len na určité plemeno psa
Alergia na agamu (plazov)
Související články
Produkty, které pomáhají
8490 Kč před slevou
6990 Kč
>5 ks
Porovnat
2299 Kč před slevou
1999 Kč
>5 ks
Porovnat