Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 2949

Dobrý den,před měsícem se u mě objevila alerg.reakce,opuchlá víčka,rty,uši,ekzém na celém těle.Byla jsem u lékaře,příčina nezjištěna,léčena prednisonem 3 týdny, ten už teĎ 2 týdny neberu, zůstal mi jen xyzal, který mám ještě na dva měsíce. Objevila se mi asi před týdnem pod koleny a na zadní straně stehen kopřivka,která nesvědí.Může to být další alergická reakce, i když užívám xyzal. Děkuji za odpověď.

Katka

Odpověď

Kopřivka bývá nejčastěji projevem alergie. Doporučuji Vám dietní nedráždivé stravování a objednat se k alergologickému vyšetření. MUDr. Eva Orálková

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník včera
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 2 dny
„Vše OK, absolutní spokojenost.“
Ověřený zákazník před 7 dny