Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 3076

Dobrý den,již delší dobu beru modrý přášek na alergii[Eurícius] a antikoncepci Yadine.Je možné aby mi po těchto 2prášníc nátekaly nohy a krk? Předem děkuji za odpověd

Veronika Hrabálková

Odpověď

Dobrý den, pravděpodobně berete aerius. Po tomto léku otoky popisovány nejsou . PO některých hormonech otoky mohou být přítomny - i když o Yadine se uvádí že je tam hormonu minimální množství. V každém případě bych požádal Vašeho gynekologa o změnu antikoncepce MUDr. Tomáš Rohovský

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník před 4 dny
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 10 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 11 dny