Dobrý den,máme 7-měsíčního syna a má od 3 měsíců atopický ekzém. Je kojený. Jeho otec je alergický na peří,roztoče,prach a pyly, tchyně má astma. Dělali mu testy na různé alergie-psy,kočky,roztoče,potraviny,pyl,prach atd. Jediné, co vyšlo slabě pozitivní, je na bílkovinu kravského mléka. Jinak vše negativní. Přitom tchyně chová kočky a vždy,když malého chová-ten zřervená a začne se drbat. Byli jsme na dovolené-ekzém se zlepšil,přijeli jsme domů-malého jsme položili na matraci, na které si hrajeme-opět zčervenal jako rak a drbal se. Těšili jsme se, že po těch testech budeme vědět víc, ale výsledek nás opravdu zarazil. Je prosím přesto možné, že by byl alergický na kočky a roztoče a nepřišlo by se zatím na to, protože je ještě malý, anebo je možné, aby třeba neměl alergii, jen byl prostě na některé vjemy (kočky atd.) nějak zvýšeně citlivý? Moc ráda bych mu pomohla. Děkuji Bohumila
Dotaz 3084
1. 4. 2010
Bohumila
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny