Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 3173

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,můj 2 měsíční syn má na obličeji i na ušních lalůčcích,červené mokvavé pupínky.Paní doktorka mi řekla že jsou to potničky a že to brzy zmizí,jenže synek to má už 3 týden a nevidím žádné větší zlepšení,tak jsem si šla pro radu k paní doktorce a ta trvá na tom že jsou to potničky a že to mám jen mazat heřmánkem.myslíte že mám zůstat klidná? Děkuji za odpověd´.

Gabriela Suchánková

Odpověď

Dobrý den, doporučuji na mokvavé pupínky raději lehce vysýchavé obklady, třeba ze silného čaje- obyčejný černý čaj sypaný nebo v pytlíku nechat louhovat déle než k pití, vychladit. na povrchu by se měla tvořit černohnědá oka - smočit gázičku nebo vatový tamponek a opakovaně přikládat na asi 5 min. na mokvající kůži, nechat volně oschnout. jakmile mokvající ložiska poschnou, teprve krémovat. Prostředky s bylinami ( heřmánek, měsíček...) raději nyní nepoužívejte, mohou dráždit. Pokud se dítě nadále nebude lepšit, doporučuji návštěvu kožního lékaře. S pozdravem D. Kaňovská MUDr. Daniela Kaňovská

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
  • Nákup u profesionálov
  • Kvalitný a overený tovar
  • Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
  • Expresná expedícia a doručenie
  • Kvalitné poradenstvo a servis
  • Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 6 dny
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
  • spolehlivost
  • kvalitní výrobky
  • odborné články
  • rady
Ověřený zákazník před 10 dny
„Spokojen“
Ověřený zákazník před 11 dny