Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 3180

Dobrý den, trpím chron. a al. rýmou. Doktor mi předepsal kapky Avamys a prášky Xyzal. Rýma mě přešla, ale po týdenním používání mě začal strašně bolet kořen nosu. Jsem objednaná k lékaři, ale až za měsíc(moc pacientů). Můžou být příčinou bolestí nosu kapky? Děkuji za odpověď.

Jana Štemberková

Odpověď

Dobrý den, bolest kořene nosu po užívání Avamysu nepatří mezi obvyklé nežádoucí účinky, ale souvislost samozřejmě vyloučit nemůžu. Doporučuji proto pokračovat jen v léčbě Xyzalem a doplnit ORL (nosní, krční, ušní) vyšetření. S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 3 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 4 dny
„Vše OK, absolutní spokojenost.“
Ověřený zákazník před 9 dny