Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 3190

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli může mít 6-měsíční dítě alergii na pyl.Já jsem alergička na potraviny i na pyl.Dcera 6měsíců má stále rýmu a slabý kašel.U lékařky jsem byla dala nám Pamycon,ten zabral jen na pár dnů.Dceru kojím.

Markéta Vanková

Odpověď

Doporučuji použít antihistaminika - v tomto věku asi na týden Fenistil gtt. a uvidíte, zda je třeba se zabývat myšlenkou na případnou alergii. U dětí v kojeneckém věku se obvykle jedná o alergii na kravské mléko, na které může reagovat i při kojení, pokud maminka mléko pije a jí mléčné výrobky. MUDr. Eva Orálková

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 18 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
  • Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny