Dobrý den. Mám 7měsíčního syna. Od narození (zvláště po asi 5týdnech) začal často obloukovitě blinkat. Váhově přibíral takřka nadlimitně. Pediatr mi říkal, že se jen přepíjí. Jedla jsem hodně mléčných výrobků.... Přidávali jsme ke kojení Nutriton. Moc se to nezlepšilo, i 3 hodiny po kojení stále ublinkával. Poslední asi tři měsíce jsem jako plně kojící jedla méně jogurtů apod, ublinkávání se zlepšilo. S příkrmy jsem některá kojení nahradila UM kasein/syrovátka 8:2. Malý neblinkal vůbec. Když jsem UM vyměnila za jiné, čistě syrovátkové, malý opět ublinkává několikrát denně. Může se jednat o alergii na mléko? Má ji až do dospělého věku dědeček maličkého, tedy můj otec. Já jsem bez alergie na potraviny. Ale mám autoimunitní nemoci (diabetes, RS). Případně jaká vyšetření si mám pro maličkého vyžádat? Děkuji vám moc!!!!
Dotaz 3235
6. 6. 2010
Nikola Majová
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny