Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 3268

Dobrý den, prosím o radu. V poslední době mě při pobytu venku trápí pálící a slzící oči, neustále mi teče z nosu a pobolívá hlava. Je možné tyto příznaky léčit jen nějakým volně prodejným produktem z lékárny, nebo se mám objednat na alergologii? Je mi 21 let a až dosud jsem tyto problémy něměla. Moc děkuji, Martina

Martina

Odpověď

Dobrý den, určitě si v lékárně můžete koupit volně prodejné léky - tzv. antihistaminika, ať již ve formě tablet či nosního-očního spraye. Pokud jsou vaše potíže krátkodobé či jednorázové, tak v tom nevidím problém. Jestliže ale máte potíže delší dobu či se pravidelně objevují v určité části roku, pak je alergologické vyšetření namístě. Alergie není radno podceňovat, z "obyčejného" kýchání a slzení očí se může snadno vyvinout astma. S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Všechno na jedničku, objednávka vyřízena rychle a čistička super.“
Ověřený zákazník před 2 dny
  • Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 5 dny
  • Jako jediní měli čističku skladem
  • Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
  • 50% sleva na další filtry
  • Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 5 dny