Dobrý den, mám možná trochu hloupý dotaz. Posledních pár let mě při konzumaci některých jídel neovladatelně svědí špička nosu. Je to velmi nepříjemné a nejde to ovládnout ani v restauraci, prostě musím ten nos neustále žmoulat a škrábat a působí to asi dost trapně. Je možné, že se jedná o alergii na nějakou potravinu? Zkoušela jsem to vysledovat a mám podezření na škrob, ale možná se mýlím. Nevím ani, jestli takovýto projev alergie existuje, jinak na nic alergická nejsem. Omlouvám se za tento dotaz, který nejspíš působí jako vtip, ale věřte, že i takováto "blbina" umí pěkně znepříjemnit život. Za jakoukoliv radu předem moc děkuji.
Dotaz 3304
16. 7. 2010
Marta
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 4 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny