Dobrý den,mám pětiletou dcerku,které zjistili ve čtyřech měsících oboustranný reflux.Ve dvou letech proběhla z jedné strany operace a úspěšně.Druhá je pod dohledem a zdá se být,že je to stabilizované a už se opakující záněty neprojevily.Od té doby je ale stále nemocná.Už jsme vedení i jako alergici,astma bronchiale,recidivující respirační infekty,časté laryngytydy.Je toho zkrátka velmi mnoho a stále.Jsme pod dohledem lékařky.Není měsíc,aby nebyla opět nemocná.Mohla bych požádat o péči o dlouhodobě nemocné dítě?Slyšela jsem o tom,tak bych se chtěla zeptat zda bych měla na to nárok.Děkuji.Jana
Dotaz 3400
15. 9. 2010
Jana Dittmerová
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 18 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny