Dobrý večer, môj 17 mesačný synček má od 2 mesiaca silné prejavy atopického ekzému. Boli sme na vyšetrení krvi aj u imunoalergologičky, ale bola som prekvapená, že mu urobili testy iba na imunitu. Zistili, že má čiastočne oslabenú imunitu. Žiadne vyšetrenie na možnú potravinovú alebo inú alergiu. Len, že má byť ďalej sledovaný detskou a kožnou doktorkou.No ja si myslím, že ak by mu urobili nejaké vyšetrenia na možné alergie, mohla by som mu upraviť stravu, prípadne prostredie a ekzém by mu aspoň čiastočne ustúpil. Mýlim sa? Nemám sa dožadovať ďalších vyšetrení? Je to ozaj ťažké, keď vidíte, že vaše dieťa trpí a neviete mu pomôcť! Ďakujem za radu.
Dotaz 3407
18. 9. 2010
viera chlupová
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 4 dny