Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 343

Dobrý den, v listopadu jsem si koupila od vás čističku vzduchu Bionaire BAP 725.Nyní jsem zjistila, že už není zde v nabídce a tudíž se tam nikde nemohu dohledat ani náhradních filtrů k této čističce?Už jako nejdou objednat?Mám jí doma sotva 4 měsíce,ale filtry budu co nevidět potřebovat a zajímalo by mě, kde je budu tedy shánět.Kdybych bývala věděla, že je takto brzy stahnete z nabídky, čističku bych nekupovala.Alespoň mi tedy prosím poraďte, kde je sehnat.Děkuji Hana.

Hana

Odpověď

Dobrý den, čističku Bionaire BAP725 jsme stáhli z prodeje a nahradili ji novými typy, neboť se stahuje i z distribuce v České republice. V případě potřeby náhradních filtrů nás však můžete kdykoliv kontaktovat a my Vám filtry dodáme. kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Neuvěřitelně rychlé dodání
Ověřený zákazník před 7 hodinami
„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
  • Nákup u profesionálov
  • Kvalitný a overený tovar
  • Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
  • Expresná expedícia a doručenie
  • Kvalitné poradenstvo a servis
  • Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 6 dny
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
  • spolehlivost
  • kvalitní výrobky
  • odborné články
  • rady
Ověřený zákazník před 11 dny