Dobrý den, mohu mít několik dotazů ohledně péče o ložní a další prádlo? Manželce našli alergii na roztoče, koupili jsme proto polyesterove barierove potahy. Tento vikend jsme meli navstevu s malym pejskem fenkou, bishonkem, nepovedlo se uhlidat ji a na malou chvili nam skocila do postele. Kamarad ji ihned sundal a k nacurani nedoslo. I tak jsme se ale rozhodli povlaky vyprat a ted jsem u jadra problemu. Muze byt pracka zdrojem nejakych plisni nebo alergenu??? Pracku mame asi pet let. Problem je ten, ze po vyprani je s pradlem alergicky problem, dochazi k priznakum nadychani se jakoby vlhkosti, ztizenemu dychani a problemum v nose. Vycistil jsem az ted nasypku do pracky, nejake necistoty a snad i plisen tam byly. Vypozorovali jsme to na sobe, ze kdyz jsme pres barierove potahy dali nase lozni pradlo ze skrine, pres noc se muj stav hodne zhorsil a rano jsem byl k blizko zachvatu asmatu, nemam ho jeste, ale na alergologii mi rekli, ze k nemu mam nabeh. Mame poridit susicku pradla (je to vetsi investice) nebo co by vse mohlo, prosim, byt pricinou tohoto problemu? Dekuji za radu.
Dotaz 3480
5. 11. 2010
Jiří Stehno
Vyberte si produkty, které pomáhají
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
- Nákup u profesionálov
- Kvalitný a overený tovar
- Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
- Expresná expedícia a doručenie
- Kvalitné poradenstvo a servis
- Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 2 dny
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
- spolehlivost
- kvalitní výrobky
- odborné články
- rady
Ověřený zákazník před 6 dny
„Spokojen“
Ověřený zákazník před 7 dny