Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 3697

Dobrý den, je mi 24 let. Jsem alergik, mám od narození atopický ekzem a astmatik. Rok užívám Symbicort 200/6. Teďka jsem ve 30tt těhotenství. Symbicort jsem používala pravidelně, žádné potíže jsem neměla i ekzem mi zmizel. byla jsem v pořádku i psychicky. Ale v poslední době jsem zapomínala ho používat. Je možné, že díky tomu jsem dostala deprese nebo je to příčina těhotenství. Ty trvají posledích 14 dní, předtím nic. Ikdyž jsem právě četla, že nežádoucí účinky symbicortu jsou práve deprese a nespavost, podrážděnost a podobně. Ale zajímalo by mě jestli to nemůže být obráceně když se nepoužívá. Děkuji

Marika

Odpověď

Dobrý den, jestli tomu dobře rozumím, tak se dotazujete, zda-li vysazení Symbicortu mohlo vést k depresím? Nemyslím, že tento stav způsobilo právě vysazení Symbicortu, navíc diagnoza deprese se tvoří po delší době než po 14 dnech. S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 9 hodinami
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník včera
„Vše OK, absolutní spokojenost.“
Ověřený zákazník před 6 dny