Dobrý den potřeboval bych radu ohledně mého astma,zdědil jsem ho po otci je mi 23 let jsem vyučený elektrikář a nemohu sehnat práci protože všechny pozice které mohu vzít jsou založené na manuální práci u které jsem po několika hidinách dušný a po nějaké době to vždy vede až k zápalu plic který jsem absolvoval v krátke době již 5x když jdu na nemocenskou tak většinou dostanu výpověd neboť trvá déle jak měsíc,beru pravidelně ventolín a seretide 50/500 a doplňující léčbu dle potřeby.Chtěl bych se zeptat jetli nemáte někdo zkušenosti s důchodem na tuto nepříjemnou i když pro komisi nezávažnou nemoc předem děkuji
Dotaz 3899
18. 7. 2011
Lukáš Skřičík
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník včera
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 4 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny