Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222
Infolinka (všední dny 8.30–16 h)
602 813 222

Dotaz 3929

Dobrý den,před týdnem jsem porodila a před porodem jsem dostala 2 infůze Penicilinu,druhý den se mizačala na stehnech dělat vyrážka,postupně se vyrážka udělala po celých nohou a rukou a docela to svědí.Dnes jsem byla na kožním a protože kojím,nemůže mi paní doktorka předepsat cokoliv,dostala jsem zinkovou mast a zodac.Chci se jen zeptat na Váš názor,co by jste v mém případě předepsal/a Vy a zda je zodac bezpečný při kojení(mám brát 1 tabletu denně a za týden kontrola) Děkuji

Pavlína Hrubá

Odpověď

Dobrý den, vzhledem k tomu, že kojíte bych doporučila spíše Fenistilové kapky. Samozřejmě doporučuji nedráždivou stravu s vyloučením kořeněného, kyselého apod. S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 4 dny
  • Jako jediní měli čističku skladem
  • Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
  • 50% sleva na další filtry
  • Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
  • Přehledný web
  • Zajímavé ceny
  • Široký sortiment
  • Profesionální přístup
  • Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny