Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Vyrážka po celém těle a alergie

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Už rok mě trápí alergie na něco, rok jsem chodila k doktorce, píchala mi injekce, dávala mastičku, prášky, ale nic,nyní jsem lékařku změnila a zatím taky beze změny. Před rokem mi začala vyrážka na nohách na vnitřních stehnech po té mi zůstávali suché a bílé fleky. Rozlezlo se mi to po rukách a nyní ramenech a zádech. Celý život jsem neměla ani pupínek na těle a rok už trpím tímto. Nepřišla jsem, že bych měla být na něco alergická skrz jídlo nebo tak. Občas to mám i okolo očí, napuchlé pod očima, no hrůza děs. Ale vím, že máme doma občas hodně chlorovanou vodu, a potom se mohu zbláznit jak to svědí a pálí. Kdyby jste mi poslala mail, poslala bych Vám fotky, jak vypadá moje vyrážka. Děkuji za brzkou odpověď.

Jana

Odpověď

Dobrý den, Jano,

nevím, k jaké diagnóze Vaše lékařka dospěla, ale je třeba říct, že ne každá vyrážka musí být alergického původu. Svou roli mohou hrát hormony, infekce apod.

Rádi Vám v oblasti alergií a ekzémů poradíme, ale potřebujeme znát Vaši diagnózu. V tomto bohužel nejsme schopni Vaše lékaře zastoupit, ani kdybyste poslala fotku.

Pokud chodíte na kožní, zkuste se lékaře zeptat, o jaký druh vyrážky jde. Kdyby šlo o nějaký druh ekzému (ten často souvisí s přílišnou suchostí pokožky), jsme schopni Vás nasměrovat.

Držíme Vám palce,

Michal, ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Kvalitní obchod
Ověřený zákazník před 15 hodinami
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník před 6 dny
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 12 dny