Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Bolák s puchýřema na tváři

dobrý den,mé dceři 7let už tři roky trápí na tváři oškliví bolák s puchýřema vypadá ma to vždy moc ošklivé připomíná to jako by ji do tváře naklaladlo něco vajíčka kdybych to měla k něčemu přirovnat a to ma vždy na jaře začatkem leta po čtrnácti dnech s pomocí mastiček a podrů jí to zmizí a na zimu se ji to na tom samém míste udelá znova ale jen červený flek a v něm červené žilky bez puchýřu a pak zas k letu s pochýřema a tak už to trvá tři roky,u doktora mě řekli že je to od jedovaté kytky ale doma žadnou nemáme a myslím že by to nemělo tak pravidelný ciklus být to kytkou na kožním jí dělali alergické testy a nic prosím poradte děkuji Brzáková

Petra Brzáková

Odpověď

Dobrý den, paní Brzáková,

na základě Vašeho popisu se bohužel nedá stanovit diagnóza. Ta je bohužel důležitá pro to, abyste mohla zvolit správná opatření. Nenaznačila Vám kožní lékařka, že by se mohlo jednat o nějaký druh ekzému? To by Vám pak mohly pomoct informace na tomto portálu v sekcích Atopický ekzém nebo Kontaktní alergický ekzém.

Zkuste přimět své lékaře k nějaké diagnóze. Pokud má vyrážka u dcerky souvislost s alergií nebo ekzémem, u nás pak už konkrétní rady určitě najdete.

Držíme Vám palce,

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • Rychlé dodání
Ověřený zákazník před 7 dny
  • Rychlost dodání
Ověřený zákazník před 10 dny
„Rychlé doručení, v pořádku zabalené.“
Ověřený zákazník před 13 dny