Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Může mít Staloral vliv na otěhotnění nebo uhnízdění vajíčka v děloze?

Dobrý den, užívám Staloral cca 1,5 roku. Mám dvě krásné a zdravé děti. Mohu říci, že s jejich početím jsem, díky bohu, neměla žádný problém. Obě jsou tzv. na první pokus a vše dopadlo jak nejlépe mohlo. Nyní bychom s manželem chtěli ještě jedno dítě a již dvakrát proběhl pokus, vždy jsem se cítila, jako že ano, vše nasvědčovalo tomu, že jsem těhotná, nevolnosti, únava, ale nakonec přišlo krvácení. S manželem jsme nezměnili žádné návyky, zvyky, životní styl, jen jsme o 3 roky starší. Je možné, že vakcína Staloral brání uhnízdění vajíčka v děloze? Přeci jenom mám zvýšenou imunitní reakci, která by mohla zapříčinit, že si mé tělo myslí, že je vajíčko také antigen? Vím, že je to z části i gynekologická otázka (dle MUDr. z gyn jsem ok) ale za odpověď budu ráda. Děkuji za odpověď Míša M.

Míša

Odpověď

Dobrý den,

zárodek plodu pro vás bude vždy cizorodý antigen, přeci jen z poloviny nese genetický kód vašeho partnera. Tak tomu bylo odjakživa, ale příroda si s tím umí poradit a přizbůsobí tomuto faktu imunologickou reakci.

Užívání Staloralu se zvýšenou imunitní reakcí nesouvisí, jedná se o preparát, který má naopak snižovat imunitní reakci namířenou proti alergenům. Staloral nebrání uhnizdění vajíčka v děloze.

S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod z 1164 recenzí

Zobrazit všechna hodnocení
„Vše probíhalo naprosto bez problémů“
Ověřený zákazník před 10 hodinami
  • dobrá orientace na shopu
  • popsaný produkt
  • lehce jsem zjistil informace
  • návod k produktu ke stažení
Ověřený zákazník před 11 hodinami
„Obchod doporučuji, nakupovat zde budu i v budoucnosti“
  • Přiměřené ceny a dobrá dodací lhůta
Ověřený zákazník před 2 dny