Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Může lék Zenaro způsobovat pálení žáhy?

Dobrý den, moje sedmiletá dcera bere dlouhodobě ZENARO byl u ní diagnostikován reflux. Chtěla bych se zeptat jestli máte nějakou zkušenost, že by mohlo ZENARO způsobovat pálení žáhy. A jestli by pro ni nebyl vhodnější nějaký jiný lék. Děkuji.

Silvie

Odpověď

Dobrý den,

lék Zenaro nezpůsobuje pálení žáhy. Pokud jí lék vyhovuje, není důvod léčbu měnit.

Je ale pravda, že se alergická onemocnění a pyrosa (pálení žáhy) vyskytují často spolu u jednoho pacienta.

S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • skvělá cena
  • rychlý bezproblémový obchod
Ověřený zákazník před 4 dny
  • Rychlé dodání
Ověřený zákazník před 12 dny
  • Rychlost dodání
Ověřený zákazník před 15 dny