Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Inhalování při časté rýmě u dětí

Dobrý den,chtěla bych moc poprosit o radu.Máme devítiměsíční miminko a to často chytá rýmu a kašel od staršího sourozence,bohužel mi to často sedá na průdušky a kašel hlavně ten noční ho trápí dost dlouho.Chtěla bych proto pořídit inhalator,pediatr z toho ale není moc nadšený, protože se prý v útrobách inhalatoru usazují bakterie a nikdy ho nevycistime tak aby jsme tím nenadelali více škody než užitku a tak se chci zeptat,zda existuje nejaky inhalator který je komplet sterilizovatelny,kvůli již zmíněným bakteriim?Jaký je na to Vas názor?Moc děkuji za odpověď.S pozdravem a přáním krásného dne Petra.M.

Petra

Odpověď

Dobrý den,

inhalátor je určitě užitečný pomocník při častých nachlazeních.

Současné přístroje jsou vyráběny tak, aby odpovídali přísným požadavkům na hygienu - kontaminace bych se tedy nebála. Jednotlivé díly lze desinfikovat.

S pozdravem, MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

Doplňuji odpověď paní doktorky,

inhalátory, které máme v nabídce, jsou snadno udržovatelné. Velmi často používany tichý ultrazvukový inhalátor je např. Laica MD6026, k němu lze navíc přikoupit ještě celé kompletní příslušenství, takže mohou bez problémů využívat inhalátor dvě osoby a nemusí používat stejné příslušenství. Lze vybrat i inhalátor s dětským motivem, ty jsou kompresorové a je tedy potřeba počítat s tím, že jsou hlučnější. V případě potřeby pomoci s výběrem či údržbou inhalátoru nás můžete kontaktovat na infolinkách 602 813 222, 722 922 920.

S pozdravem

Táňa, ProAlergiky.cz

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • V pátek jsme objednali, v úterý zboží dorazilo.
Ověřený zákazník před 3 dny
„Spokojenost.Rychlé dodání.Doporučuji.“
Ověřený zákazník před 6 dny
„Obchod vřele doporučuji“
  • Velký výběr zboží, rychlost dodání zboží, solidní jednání
Ověřený zákazník před 6 dny