Dobrý den. Již asi 6 let trpím nějakou alergii,projevující se silnou rýmou a palením očí.Tyto obtíže začínají naprosto pravidelně okolo 30 července až 1 srpna a končí 30 srpna až 1 září.Nezáleží v jakém prostředí se v té době nacházím(bydlím v Ústí nad Labem,několikrát jsem byl v této době i ve Vysokých Tatrách).Navštívil jsem i alergologa,který mi v době obtíží provedl testy,kde asi z deseti testů jsem byl alergický na všechny.Rok jsem chodil na injekce(každý měsíc)a reakce byla příští rok ještě horší.To vše bylo v roce 2001.Podle pilového zpravodajství speciálně v srpnu nekvete nic.Prosím o radu kam se obrátit o pomoc.Děkuji
Dotaz 679
1. 8. 2006
Pavel Cinek
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
- Výhodná cena a možnost osobního odběru
Ověřený zákazník před 3 dny
- Jako jediní měli čističku skladem
- Paní vše ochotně předvedla a vysvětlila.
- 50% sleva na další filtry
- Teploměr a vlhkoměr zdarma
Ověřený zákazník před 4 dny
„Objednal jsem zlevněnou klimatizaci za velmi příznivou cenu. Později jsem musel objednávku zrušit - setkal jsem se s profesionálním přístupem a pochopením. Komunikace byla vstřícná, rychlá.“
- Přehledný web
- Zajímavé ceny
- Široký sortiment
- Profesionální přístup
- Vstřícnost a prozákaznický servis
Ověřený zákazník před 5 dny