Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Dotaz 792

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně anitkoncepce. Asi pul roku mi nadměrně padají vlasy - celoplošně ale nejvíce to jde vidět na temeni. Byla jsem na kožní - duvod zatím nezjistila. Chodím od ledna na alergo - břízovité. Píchají mi injekce ale stále mám ucpaný nos a špatně se mi dýchá. NEmůže padání vlasů byt způsobeno temito injekcemi či snížením imunity? Děkuji

Gabina

Odpověď

Dobrý den, tento nežádoucí efekt u alergenové imunoterapie či imunodefektu není v literatuře popsán a ani já jsem se s ním nesetkal MUDr. Tomáš Rohovský

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník před 4 dny
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 10 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 11 dny