Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Pocit stahování obličeje a nosu při užívání léku Nasofan

Na ORL mi diagnostikovali alerg.rymu,dostala jsem Nasofan, mám ale pocit stahovani obličeje ,nosu a trnutí horních řezáků.Nevim jestli tyto příznaky k alergii patří,nebo mám hledat někde jinde?Děkuji za odpověď

Ivana Berglova

Odpověď

Dobrý den, paní Berglová,

podle vašeho popisu si příznaky neumím jasně představit. Pokud zmíněné stahování nosu může znamenat vysušení a podráždění nosní sliznice, pak může jít o běžný vedlejší účinek léku. Tento pocit může přecházet i do krku. Pokud potíže během několika dnů neodezní, neváhejte o nich informovat lékaře, který vám lék předepsal. 

Alergická rýma se projevuje spíše otokem sliznic, tedy zhoršenou průchodností nosních dírek, tlakem a svěděním až pálením v nose a samozřejmě zvýšenou sekrecí hlenu. 

Ať se vám daří, 
M. Závacký, ProAlergiky

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Spokojenost.Rychlé dodání.Doporučuji.“
Ověřený zákazník před 2 dny
„Obchod vřele doporučuji“
  • Velký výběr zboží, rychlost dodání zboží, solidní jednání
Ověřený zákazník před 2 dny
  • Rychlé vyřízení objednavky
Ověřený zákazník před 3 dny