úvod E-shop > Čističky vzduchu > Čistička vzduchu Boneco P700

Čistička vzduchu Boneco P700

Čistička vzduchu Boneco P700 Čistička vzduchu Boneco P700 Čistička vzduchu Boneco P700 Čistička vzduchu Boneco P700 Čistička vzduchu Boneco P700
Varianty produktu (1) Cena vč. DPH
24 900 Kč
Dostupnost: skladem2 dny
Počet:

Vybrat čističky vzduchu podle rádce

Čistička vzduchu Boneco P700 s unikátním výkonem 750 m³/h je speciálně navržená do velkých komerčních místností, ale i mezonetů. Ocení ji zejména astmatici a alergici. Obě bočnice jsou opatřeny filtry a díky oboustrannému proudění vzduchu do čističky je zajištěn ideální průtok vzduchu pro maximální výkon s nízkým hlukem a nízkou spotřebou. Laserový měřič snímá a měří kvalitu vzduchu v reálném čase a s přesností ji zobrazuje na LED displeji.

Do jakého interiéru je vhodná čistička Boneco P700
 • pro alergiky: 75 m²
 • běžný provoz: 100 m²
 • max. vzduchový výkon je 750 m³/h
Proč zvolit právě čističku vzduchu Boneco P700
 • 6 rychlostních stupňů čištění – manuálně lze nastavit rychlost ventilátoru v 5-ti úrovních a 6. úroveň “P” – nejvyšší výkon, který se využívá v silně znečištěném prostoru. Maximální vyčištění vzduchu v nejkratším čase.
 • Automatický režim – nastavením režimu “AUTO” – čistička si reguluje rychlostní stupně sama dle naměřených hodnot kvality vzduchu zobrazených na displeji.
 • Tento režim je nastaven automaticky při prvním spuštění čističky nebo při výpadku elektrické energie.
 • Unikátní filtrace – multifiltry – je složena z balíčku kombinovaných filtrů pro obě bočnice – 2 předfiltry – zachycují větší části nečistot, 2 HEPA filtry – zachycuje menší části nečistot až do 0,3 mikronů /pyly, viry, alergeny, roztoče, bakterie, prach,../, 2 filtry s aktivním uhlím – zbavují ovzduší nepříjemných pachů a chemických sloučenin. Filtry mají životnost zpravidla 1 rok.
 • Laserový snímač částic – měří zatížení vzduchu jemným prachem. Naměřené hodnoty se numericky zobrazují na displeji v tomto tvaru – ___ µg/m3
 • Časovač – umožňuje nastavení doby čištění nebo oddaluje start čištění od 1 do 12 hodin.
 • Noční režim – ikona pro tuto funkci není uvedena na LED displeji, ale při používání v tmavší místnosti se jas podsvícení ztlumí.
 • Indikace výměny filtrů – na displeji se rozsvítí kontrolka pro výměnu filtrů – oba filtry jsou opotřebené a je nutné vyměnit. Po výměně filtrů je potřeba přístroj vyresetovat.
 • Dětská pojistka – aktivováním se display uzamče a nelze nastavovat funkce.
 • Kolečka a rukojeť – přístroj je vybaven kolečky a praktickou rukojetí, pro snadnou manipulaci.
 • Certifikace CARD

Filtrace:

Kombinace filtrů

1. Předfiltr – zachycuje větší části nečistot, jako jsou např. vlasy, chlupy, zvířecí srst, velké prachové části, vlákna. Tím chrání hlavní filtry a prodlužuje jim životnost.

2. HEPA filtr – pohlcuje a odstraňuje s 99,97 % účinností všechny částice o velikosti až 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, bakterie, prach, roztoče, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

3. Aktivní uhlíkový filtr – vstřebává veškeré nežádoucí pachy z ovzduší, kouř, výpary z vaření, ale i chemické sloučeniny jako např. formaldehyd.

Snímač prachového zatížení

Funkce laserového snímání prachového zatížení měří hodnoty v reálném čase a zobrazuje aktuální stav kvality ovzduší na displeji. Po 60 sekundách se indikace vypne. Jakmile laser opět naměří nadměrné zatížení, znovu vyhodnotí a ukáže stav kvality vzduchu ve tvaru – ___ µg/m3.

Technické informace

Max. vzduchový výkon 750 m3/h
Ionizátor ne
Automatický režim ano
Čidlo/senzor kvality ovzduší ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 37-66 dB
Příkon 67 W
Hmotnost 15 kg
Rozměry (š × h × v) 360 x 390 x 769 mm

Ke stažení

Výrobce: Boneco Healthy Air

Bez hodnocení

Zeptejte se

Předmět:
*Jméno:
*E-mail:
*Váš dotaz:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

nákupní rádce
Nákupní rádce Jak vybrat vhodný produkt v kategorii čističky vzduchu? Více