Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100

Extra výkonná čistička do velkých prostor. UV lampa. Fotokatalýza. Ionizátor. Inteligentní senzory prachu a plynů. WiFi připojení. Dálkové ovládání.

Více informací
Poslední kus Porovnat
41745 Kč
Chcete si dobře vybrat? S výběrem čističky vzduchu vám odborně poradíme.

Vysoce výkonná profesionální čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100 nabízí účinné řešení do velkých uzavřených prostor, kde se pohybuje větší počet osob, jako jsou například otevřené kanceláře, recepce, čekárny, provozovny služeb, učebny, šatny či jídelny. 

Výkonný filtrační systém doplněný o sterilizační UVC lampu, fotokatalytický filtr a ionizátor účinně eliminuje prach, roztoče, pyl, bakterie, viry, nepříjemné pachy, kouř a jiné znečišťující látky v ovzduší.

Čističku nabízíme také ve variantě se servisním balíčkem, který zahrnuje instalaci přístroje včetně filtrů, proškolení uživatele a servisní prohlídku po jednom roce používání. 

Nejdůležitější parametry čističky

 • velikost místnosti pro alergiky: až 72 m2
 • velikost místnosti pro běžný provoz: 115 m2
 • maximální vzduchový výkon: 720 m3/h
 • množství dodaného čistého vzduchu (CADR) – prach: až 900 m3/h

4 provozní režimy

 • Automatický – přístroj automaticky přizpůsobuje výkon podle míry znečištění vzduchu v místnosti.
 • Manuální – možnost nastavení rychlosti ventilátoru ve 4 stupních (nízká, střední, vysoká a velmi vysoká). Pokud je rychlost nastavena na nejvyšší stupeň, automaticky se aktivuje modul fotokatalýzy.
 • Režim rychlého čištění – v tomto režimu čistička pracuje na nejvyšší výkon. Fotokatalytický modul je aktivován 5 minut po spuštění tohoto režimu a po 30 minutách nepřetržitého provozu se zastaví. Po 80 minutách se přístroj přepne do automatického režimu.
 • Noční režim – v automatickém režimu se čistička při snížení okolního osvětlení sama přepne do nočního režimu, ve kterém je vypnuto podsvícení displeje a indikátorů kvality vzduchu a rychlost ventilátoru je nastavena na nejnižší úroveň.

Vlastnosti a funkce čističky vzduchu Clean and Health Air Fight 100

 • dotykový ovládací panel – LED indikace nastavených funkcí a režimů, zobrazení rychlosti ventilátoru, signalizace výměny filtrů a UV lampy
 • dva senzory kvality vzduchu a dva indikátory – podrobnosti níže
 • senzor světla – automatický noční režim
 • dálkové ovládání
 • automatické otevírání krytu výstupu vzduchu – u automatického, manuálního a rychlého čištění je kryt otevřen do úhlu 90 °, v nočním režimu se sklopí do úhlu 45 °
 • chytrá indikace výměny filtrů a UV lampy – odpočítává životnost spotřebního materiálu podle kumulativního času provozu přístroje; blikající indikátory upozorní na blížící se potřebu výměny filtrů nebo UV lampy, pokud signalizace svítí konstantně, je nutná jejich bezodkladná výměna
 • certifikace CE, RoHS, FCC, SZÚ
 • integrovaná kolečka a rukojeť usnadní manipulaci s přístrojem
 • dětský zámek – uzamknutí ovládání, aby nedošlo k nechtěnému přenastavení přístroje
 • automatické vypnutí při velkém naklonění nebo převržení
 • nadstandardní řemeslné zpracování

Vysoce účinný pětistupňový filtrační systém

 • Hrubý předfiltr – zachycuje hrubé nečistoty, jako jsou prach, vlasy, chlupy nebo hmyz, čímž chrání hlavní filtry a prodlužuje jejich životnost.
 • Filtr HEPA H13 – zachytí až 99,95 % mikročástic větších než 0,3 mikronu včetně bakterií, pylů, spor plísní a jemného prachu. Průměrná životnost filtru je 6 až 12 měsíců v závislosti na míře znečištění vzduchu v místnosti.
 • Aktivní uhlíkový filtr – obsahuje miliony malých pórů, které na sebe absorbují plyny, výpary, cigaretový kouř a nepříjemné zápachy. Průměrná životnost filtru je 6 až 12 měsíců.
 • UVC lampa – intenzivní ultrafialové světlo s vlnovou délkou 253,7 nm účinně likviduje bakterie a viry včetně hepatitidy, chřipkových virů, SARS, H1N1 nebo Sars-CoV-2. Provozní životnost UV lampy je 9 000 hodin. Volitelná funkce. 
 • Fotokatalýza (TiO2 + UV) – filtr s pasivní kontaktní nanovrstvou TiO2 v kombinaci s UV zářením z UVC lampy účinně eliminuje nebezpečné viry a bakterie ve vzduchu. Působením UV světla na fotokatalytický materiál dochází na jeho povrchu k aktivaci chemické reakce, která má za následek přirozený rozpad přítomných organických a anorganických látek. Rovněž dochází k samočistícímu efektu povrchu materiálu. Doporučená doba použití fotokatalýzy je 10–20 minut s ohledem na velikost místnosti. Volitelná funkce. 
 • Ionizátor – uvolňuje do vzduchu záporně nabité ionty v množství 5 milionů na cm3, které aktivně brání v množení virů a bakterií. Tím se efektivně snižuje riziko šíření virů v uzavřeném prostoru a jejich usazování na okolních předmětech. Zároveň osvěžuje vzduch a urychluje odstraňování nečistot ze vzduchu. Ionizátor je umístěný pod výdechovou mřížkou přístroje.

Filtrační systém

Pro zajištění bezproblémového provozu přístroje výrobce doporučuje vyměňovat filtry jednou ročně. V případě nepřetržitého provozu či používání čističky vzduchu ve velmi znečištěném prostředí bude potřeba častější frekvence výměny filtrů.

Inteligentní senzory kvality vzduchu v místnosti a samostatné indikátory

Čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100 je vybavena vysoce přesnými senzory, které zajistí měření kvality vzduchu v reálném čase. Aktuální úroveň kvality vzduchu je zobrazena prostřednictvím dvou barevných LED indikátorů:

 • PM2.5 indikátor kvality vzduchu – na základě měření koncentrace prachových mikročástic zobrazuje kvalitu vzduchu ve 4 barevných stupních – modrá (dobrá), zelená (průměrná), oranžová (špatná), červená (velmi špatná)
 • TVOC ukazatel kvality vzduchu – naměřená hodnota koncentrace těkavých organických plynů a výparů je zobrazena ve 4 barevných stupních – modrá (dobrá), zelená (průměrná), oranžová (špatná), červená (velmi špatná).

Možnost ovládání přes mobilní aplikaci

Čističku vzduchu Clean and Health Air Fight 100 můžete vzdáleně ovládat přes mobilní aplikací Tuya Smart, kterou si zdarma stáhnete v obchodech Google Play a App Store. Přístroj spárujete se svým mobilním telefonem prostřednictvím bezdrátového WiFi připojení. V aplikaci lze snadno přepínat mezi provozními režimy, regulovat rychlost ventilátoru, sledovat aktuální znečištění vzduchu v místnosti či nastavit časovač automatického vypnutí.

Obsah balení

čistička vzduchu, předfiltr, HEPA H13 filtr, uhlíkový filtr, dálkové ovládání, uživatelský manuál

Produktové video

Parametry produktu

Max. vzduchový výkon 720 m³/h
Ionizátor ano
Automatická regulace ano
Senzor prachu Ano
Časovač ano
Senzor pachů a plynů Ano
Senzor vlhkosti Ne
Senzor světla Ano
Zvlhčování vzduchu Ne
Indikátor výměny/údržby filtru Ano
Hlučnost 65 dB
Dálkové ovládání ano
Ovládání přes mobilní telefon ano
Max. příkon 100 W
Hmotnost 15,6 kg
Rozměry (š × h × v) 490 × 245 × 675 mm

Ke stažení

Značka

Clean and Health

Příslušenství k tomuto produktu

Poradna

K tomuto produktu zatím nepadly žádné dotazy. Můžete být první. :-)

Související články

Čističky vzduchu a ozon – jak je to doopravdy
Ozon je všude kolem nás jako nedílná součást zemské atmosféry – nejen jako ozonová vrstva. Dýcháme ho celý život, aniž by...
Čističky vzduchu a ozon – jak je to doopravdy
Čistička vzduchu – ano, či ne?
V první řadě se musíme zamyslet nad tím, proč vlastně čističku vzduchu chceme pořídit. Existuje mnoho důvodů, proč ji lze...
Čistička vzduchu – ano, či ne?
Nový koncept čištění vzduchu založený na elektrolýze vody
Každý z nás vdechne do plic přibližně 15 000 litrů (15m3) vzduchu denně. Jelikož vzduch je klíčovým aspektem naší...
Nový koncept čištění vzduchu založený na elektrolýze vody
Čističky vzduchu - nová kvalita vašeho života
V posledních letech se stále více mluví o biopotravinách a zdravém životním stylu. Biopotraviny se staly vítanou změnou v...
Čističky vzduchu - nová kvalita vašeho života
Podle čeho se orientovat při nákupu čističky vzduchu
Protože se často setkáváme s tím, že není snadné se rozhodnout pro konkrétní typ čističky vzduchu, přinášíme vám několik...
Podle čeho se orientovat při nákupu čističky vzduchu
Úprava vzduchu v domácnosti
Čistý vzduch je základním předpokladem pro zdravý život. Udává se, že vzduch, který dýcháme v uzavřených místnostech, může...
Úprava vzduchu v domácnosti
Recenze produktu: Čistička vzduchu Sanyo ABC-VW24A
Tentokrát jsme se rozhodli „podívat na zoubek“ jedné z našich nejprodávanějších čističek vzduchu Sanyo ABC-VW24A.
Recenze produktu: Čistička vzduchu Sanyo ABC-VW24A
Čističky a zvlhčovače vzduchu
Jak poznat, kdy je vhodnější pořídit čističku vzduchu a kdy zvlhčovač? Jaké problémy tyto přístroje řeší? Není řešením...
Čističky a zvlhčovače vzduchu

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Spokojenost.Rychlé dodání.Doporučuji.“
Ověřený zákazník před 2 dny
„Obchod vřele doporučuji“
 • Velký výběr zboží, rychlost dodání zboží, solidní jednání
Ověřený zákazník před 2 dny
 • Rychlé vyřízení objednavky
Ověřený zákazník před 3 dny