Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop > Čističky vzduchu > Čistička vzduchu Winix ZERO

Čistička vzduchu Winix ZERO + sada filtrů v hodnotě 1390 Kč zdarma

 Čistička vzduchu Winix ZERO Čistička vzduchu Winix ZERO Filtrační systém - Čistička vzduchu Winix ZERO Čistička vzduchu Winix ZERO Čistička vzduchu Winix ZERO
náš tip
zaručená účinnost
7 990 Kč
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM čističky vzduchu VÁM ODBORNĚ PORADÍME
volejte, chatujte
po–pá 8–16 h
602 813 222 722 922 920
Jaké funkce čističky vzduchu jsou pro vás nejdůležitější? Poraďte se s odborníkem. Volejte, chatujte Po - Pá: 8-16 hod.
602 813 222, 722 922 920

Čistička vzduchu Winix ZERO se v současnosti stává jednoznačným leadrem na trhu čističek. Nabízí vysoký vzduchový výkon společně s vysokou účinností filtrace a to za bezkonkurenční cenu. Navíc v balení najdete jednu další sadu filtrů zdarma.

Čistička vzduchu Winix ZERO je držitelem certifikací, které dokládají splnění přísných kritérií v oblasti účinnosti a výkonu.

Pokročilý filtrační systém čističky Winix ZERO odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, nebezpečné chemické látky a pachy z domácnosti.

Winix sada filtrů zdarma

Doporučená velikost místnosti

 • pro alergiky: 39 m2
 • běžný provoz: 62 m2
 • maximální vzduchový výkon: 390 m3/h

Jaké funkce čističky vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


Popis čističky vzduchu Winix ZERO

Čistička vzduchu Winix ZERO nabízí nejlepší poměr kvality, výkonu a ceny. Instalace je velmi jednoduchá, stačí vybalit filtry a zapnout přístroj do zásuvky. Pokud nastavíte automatický režim, nemusíte se dál o nic starat.

 • 4 stupně čištění s certifikovanou účinností 99,97 % (omyvatelný předfiltr, True HEPA filtr H13, uhlíkový filtr, PlasmaWave 2.0™)
 • 2 sady filtrů součástí balení
 • Patentovaná technologie PlasmaWave 2.0™ – generátor kladných a záporných iontů pro zvýšení účinku čištění
 • 5 rychlostních režimů (nízký, střední, vysoký, turbo, noční)
 • automatický nebo manuální režim čištění
 • plně automatický provoz čističky – rychlost čištění vzduchu se přizpůsobuje míře jeho znečištění díky  inteligentnímu senzoru kvality vzduchu.
 • automatický noční režim – jakmile se v pokoji setmí, světelný senzor automaticky přepne čističku Winix ZERO do nejtiššího režimu a vypne osvětlení ovládacího panelu.
 • indikace zněčištěného filtru – přesná signalizace výměny filtru podle skutečné míry využití čističky
 • indikátor kvality vzduchu – zobrazuje aktuální kvalitu vzduchu ve třech úrovních (modrá – čistý vzduch, oranžová ‒ mírné znečištění, červená – vysoké znečištění)
 • velmi citlivý prachový senzor – měření kvality vzduchu, na základě kterého probíhá automatická regulace výkonu
 • dotykový panel s LED indikací
 • časovač – 1/4/8 h
 • úchytka na přenášení
 • nízká hlučnost 27,8–60 dB
 • certifikace CE, RoHS, Energy Star, ECARF a ARB
 • garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
 • značka Energy Star – energeticky šetrný spotřebič
 • barva bílo-černá

Winix prodloužená záruka na 3 roky

Prodloužená záruka Winix 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Filtrace

1. Omyvatelný předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.

2. True HEPA filtr – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

3. Uhlíkový filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

4. PlasmaWave 2.0™ – technologie plazmového čištění vzduchu, která jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad většiny mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě. Nová generace ionizátoru PlasmaWave je zcela neslyšná.

Technologie Winix PlasmaWave 2.0™

Napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. Vylepšená technologie PlasmaWave 2.0™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu ani nepříjemných zvuků jako starší typy ionizátorů.

Technologie PlasmaWave 2.0™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry.

Velmi nízké náklady na provoz čističky

 • Přesný indikátor znečištění filtru:
  Unikátní automatická indikace výměny filtru v závislosti na intenzitě čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách.
  Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. V čistějším prostředí díky tomu filtr vydrží déle než ve znečištěném. A vy se nemusíte starat o to, jestli není filtr zanesený, ani se vám nestane, že zbytečně vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.
 • Součástí balení čističky jsou dvě sady filtrů, které každá obsahují 1 ks HEPA filtru a 4 ks uhlíkového filtru.
 • Nízká spotřeba elektrické energie

Certifikace a účinnost

 • AHAM – Americká asociace výrobců domácích spotřebičů potvrzuje účinnost při odstraňování prachu, kouře a pylů. Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu získanou v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu).
 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti, a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi.
 • B.A.F. – tento certifikát udělený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti v odstranění či snížení alergenů.
 • ARB – výrobky s tímto certifikátem jsou testované na produkci ozónu, která nesmí překročit 0,050 ppm.
 • Laboratoř Yonsei Univerzity – při použití technologie PlasmaWave™ byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.
 • Energy Star – známka udělovaná energeticky šetrným spotřebičům
 • Zaručená účinnost ProAlergiky.cz – schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém.


Přijďte se podívat, jak čistička Winix ZERO funguje, a vyzkoušejte si ji přímo v naší prodejně v Brně


Videorecenze čističky vzduchu Winix ZERO

Prezentační spot

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

Tento certifikát garantuje, že daný produkt splňuje výrobcem udávané parametry, má pozitivní vliv na zdravotní stav osob s alergií, astmatem nebo atopickým ekzémem a je těmto osobám doporučován odbornou veřejností. Dále certifikát zaručuje, že produkt byl spotřebitelsky nebo redakčně testován a má kladné recenze dohledatelné ve veřejně přístupných zdrojích.

zaručená účinnost

Technické parametry produktu

Max. vzduchový výkon 390 m3
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatický režim ano
Čidlo/senzor kvality ovzduší ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 27,8–60 dB
Příkon 2,8–70 W
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š × h × v) 380 × 208 × 600 mm
Výrobce: Winix

Tomáš , 10. 9. 2019

Dobrý den, mám jen takový dotaz. Čističku vzduchu mám čtyři měsíce a posledních pár dní se mi při zapojení do zásuvky rozsvítí kontrolka Check filter, ale po chvilce zase zhasne. Tak nevím jestli mám vyměnit kompletně filtry. Můžete mi prosím poradit, jak mám při takové situaci pokračovat. Děkuji Tomáš Lukášek.

Tým Proalergiky.cz, 10. 9. 2019

Hezký den, pane Lukášku,
pokud se kontrolka Check filter rozstvítí jen velmi krátce při zapojování čističky do zásuvky, nevyplývají z toho pro vás žádné povinnosti. V případě znečištění HEPA filtru by kontrolka svítila tvrvale, dokud ji nevyresetujete.
Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Jana, 9. 4. 2019

Dobry den, zajimalo by me, za jak dlouho se pri kazdodennim uzivani meni filtry, jestli se meni vsechny najednou a jak je to s filtry a pristrojem, kdyz se nekolik mesicu nepouziva (pokud by se vyuzival pouze v pylive sezone). Dekuji za odpoved

Tým Proalergiky.cz, 9. 4. 2019

Dobrý den,
u čističky vzduchu Winix ZERO měníte každé 3 měsíce uhlíkový filtr. Součástí balení máte 4 ks uhlíkových filtrů, tedy výbavu na 1 rok. HEPA filtr doporučujeme při každodenním používání měnit jednou ročně. Životnosti filtrů je však poměrně individuální věc, obecně se udává rozmezí 1 roku až několika let. Skutečná účinnost filtrační soupravy vždy závisí na prostředí, v jakém se přístroj provozuje a zároveň intenzitě používání. Pokud se čistička nepoužívá, životnost se Vám samozřejmě prodlužuje.
S přátelským pozdravem
ProAlergiky.cz

Jakub, 26. 12. 2018

Dobry den, nemam dotaz, jen zpetnou vazbu. ZERO mame jiz mesic a bezi kazdy den v panelakovem byte v Ostrave (takze vzduch nic moc). Nedavno jsem se dozvedel, ze ma muj 5-ti lety syn alergii na roztoce v prachu. Zjistili jsme to tak, ze neustale kaslal a to predevsim rano, i kdyz se nejednalo o nemoc. Na doporuceni jsme si poridili tuto cisticku vzduchu a i kdyz ma nas byt komplet 70m2, tak jsem nevahal investovat do mnohem vykonejsi cisticky, nez by nam postacovalo. Teto investice vubec nelituji, protoze cisticka nemusi jet na plny vykon a pritom stihne vse vycistit (stale udrzujeme kontrolku modrou). Diky tomu je cisticka neuveritelne ticha a co se tyce “cvrlikani” kvuli PlasmaWave, tak to jsem jeste ani jednou nezaznamenal (ani v noci). Pred spanim vzdy presuneme cisticku detem do pokojiku (cca 15m2) a pustime cisticku na plny vykon na 10min, abychom celou mistnost jeste procistili. Zaver je takovy, ze i kdyz jsou kolem nas vsichni nemocni (predevsim ve skolce a v krouzcich), deti mame mesic bez nemoci a bez kasle. Takze muzu tuto cisticku jen doporucit.

Tým Proalergiky.cz, 26. 12. 2018

Dobrý den,
jsme velmi rádi, že jste s čističkou Winix ZERO spokojeni a Vašim dětem přináší úlevu.
Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu.
S přátelským pozdravem.
Tým ProAlergiky.cz

Lukáš , 10. 12. 2018

Dobrý den. Plánujeme koupi čističky vzduchu a nemuzeme se rozhodnout mezi winix u300 nebo winix zero. Bydlime v panelovem domu a pokoje mame do 20m2, byt 72m2. Mame male dítě a kočku. poradte prosim. Dekuji S pozdravem Hribek Lukáš

Tým Proalergiky.cz, 10. 12. 2018

Hezký den,
rozdíl u těchto dvou čističek je ve vzduchovém výkonu, reakci v automatickém režimu, ovladatelnosti a údržbě filtrační soupravy.


Čistička vzduchu Winix U300 má vzduchový výkon 330 m3/h, reakce v automatickém režimu probíhá na základě pachového senzoru - reaguje tedy na pachy. Nabízí možnost ztlumení osvětlení displeje - osvětlení však nelze vypnout. Je vybavena omyvatelnými filtry. Můžete prodloužit životnost filtrů – dvakrát je opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou a zbavit je viditelných nečistot. Poté již doporučujeme zakupit filtrační soupravu novou.


Čistička WINIX ZERO má vzduchový výkon 460 m3/h (výkonostně silnější než U300), rekace v automatickém režimu pobíhá na základě prachového senzoru - reaguje tedy na prachové nečistoty, alergeny atd. Filtrační soupravu měnítě, nelze omýt. Výměna je závisí na individuálních podmínkách znečištění ve Vaší domácnosti. Možnost rozšířeného ovládání, nastavení časovače a nočního režimu (osvětlení displeje lze vypnout).


Účinnost čištění u obou čističek je podložena mnoha certifikacemi, takže ať si vyberete jakoukoliv, určitě budete spokojený. Záleží, které nastavení a reakce pro Vás budou stěžejní.


Pokud budete mít doplňující dotazy, zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

Jaroslav, 29. 11. 2018

Dobrý den, mám tuto čističku necelý měsíc a mám pochybnosti jestli jsem si vybral správný typ nebo zda čistička správně funguje. Stává se často, že místnost o rozloze 16m2 nevyčistí a naopak prach rozvíří. Kdykoliv se vrátím z venku domů, tak cítím ve vzduchu prach. Když zkontroluji prstem prach na nábytku nebo na podlaze, tak prach nikde není. Už raději ani nevětrám, aby se prach z venku nedostal do bytu. Spát v takovém prostředí je někdy utrpení. Mám alergii na domácí prach a roztoče. Zkontroloval jsem fitry. Na předfiltru byl usazený prach, který jsem umyl. Na uhlíkovém filtru nebylo nic vidět. Zato Hepa filtr je už šedý jak ze strany vstupu tak i ze zadní strany. To vypadá jako by prach procházel i Hepa filtrem. Pokud v místnosti sedím, tak čistička běží v nejnižším modrém režimu. Pokud se v místnosti pohybuji tak se otáčky ventilátoru zvýší na oranžový režim. Dělám něco špatně? Tato čistička nemá funkci Cleancel, nepomohlo by to? Abych jen nekritizoval, tak čistička běží tiše jak ve dne tak i v noci, kdy necvrliká, aspoň zatím. Ale možná je to tím, že noční režim funkci PlazmaWave vypíná. Děkuji za radu.

Tým Proalergiky.cz, 29. 11. 2018

Hezký den,
čistička Winix ZERO má vysoký výkon 462 m3/h a zvládne tak vyčistit prostory až do 62 m2. Kvalita vzduchu je zobrazována na základě informací z prachového senzoru. V závislosti na kvalitě okolního vzduchu a jeho proudění může ukazatel kvality vzduchu často měnit barvu nebo naopak po dlouhou dobu ukazovat stále stejnou kvalitu vzduchu. Vlivem Vašeho pohybu dochází k rozvíření nečistot, na které citlivý senzor reaguje. A takto je to v pořádku. HEPA filtr postupně šedne vlivem usazováním nečistot, pokud by byl filtr značně znečištěný, učinnost filtrace se snižuje. Prach zůstává zachycen v HEPA filtru, nemůže projít skrz. Životnost filtrů je závislá na kvalitě okolního vzduchu. Čím více je v něm prachu, tím více se jej akumuluje ve filtrech a snižuje se jejich životnost. Pokud jsou filtry silně znečištěny nebo vydávají nepříjemný zápach nebo pokud se znatelně sníží rychlost otáček ventilátoru, vyměňte filtry, i když kontrolka „Check filter“ ještě nesvítí.
Úprava Cleancel™ je unikátní povrchová ochrana proti množení mikroorganismů v přístroji, nemá vliv na filtraci prachových nečistot. Noční režim funkci PlazmaWave nevypíná, noční režim vypne osvětlení panelu čističky a zltumí otáčky na minimum.
Pokud budete mít doplňující dotazy, zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

David, 16. 11. 2018

dobrý den, má tento model dálkové ovládání a mohli byste přidat fotografii balení? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 16. 11. 2018

Hezký den,
čistička vzduchu Winix ZERO nemá možnost dálkového ovládání. Ovládání je manuální na panelu čističky.
Fotografie čističky naleznete v galerii u produktu. Součástí balení je také kompletní filtrační souprava, fotografie je také k dispozici v galerii. Čistička je zabalená v originální krabici společně s příslušenstvím. Fotografii obalu bohužel nemáme k dispozici.
Rádi Vám poradíme při výběru, pokud budete mít doplňující dotazy. Zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Filtrační sada A pro čističku vzduchu Winix ZERO

Filtrační sada A pro čističku vzduchu Winix ZERO

Sada vysoce účinných filtrů pro čističku vzduchu ZERO. Balení obsahuje 1 ks HEPA filtru, 4 ks uhlíkového filtru.

Skladem
1 390 Kč