Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Čističky vzduchu   >   Čistička vzduchu Winix ZERO

Čistička vzduchu Winix ZERO + sada náhradních filtrů zdarma

Čistička vzduchu Winix ZERO s dárkem navíc Čistička vzduchu Winix ZERO - boční pohled Čistička vzduchu Winix ZERO - filtrační systém Čistička vzduchu Winix ZERO Čistička vzduchu Winix ZERO
náš tip
akce
zaručená účinnost
5 990 Kč
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM čističky vzduchu VÁM ODBORNĚ PORADÍME

Akce: K této čističce vzduchu získáte kompletní sadu náhradních filtrů v hodnotě 1590 Kč jako dárek. Platí do 31. 12. nebo do vyčerpání zásob. 

Čistička vzduchu Winix ZERO je v současnosti leadrem na trhu čističek. Celosvětové prodeje již překročily 1 milion kusů. Nabízí vysoký vzduchový výkon společně s vysokou účinností filtrace a to za bezkonkurenční cenu. 

Čistička vzduchu Winix ZERO je držitelem certifikací, které dokládají splnění přísných kritérií v oblasti účinnosti a výkonu.

Pokročilý filtrační systém čističky Winix ZERO odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, nebezpečné chemické látky a pachy z domácnosti.

Doporučená velikost místnosti

 • pro alergiky: 39 m2
 • běžný provoz: 62 m2
 • maximální vzduchový výkon: 390 m3/h

Schéma proudění vzduchu čističky Winix Zero

Popis čističky vzduchu Winix ZERO

Čistička vzduchu Winix ZERO nabízí nejlepší poměr kvality, výkonu a ceny. Instalace je velmi jednoduchá, stačí vybalit filtry a zapnout přístroj do zásuvky. Pokud nastavíte automatický režim, nemusíte se dál o nic starat.

 • 4 stupně čištění s certifikovanou účinností 99,97 % (omyvatelný předfiltr, True HEPA filtr H13, uhlíkový filtr, PlasmaWave®)
 • patentovaná technologie PlasmaWave® – generátor kladných a záporných iontů pro zvýšení účinku čištění
 • 5 rychlostních režimů (nízký, střední, vysoký, turbo, noční)
 • automatický nebo manuální režim čištění
 • plně automatický provoz čističky – rychlost čištění vzduchu se přizpůsobuje míře jeho znečištění díky  inteligentnímu senzoru kvality vzduchu.
 • automatický noční režim – jakmile se v pokoji setmí, světelný senzor automaticky přepne čističku Winix ZERO do nejtiššího režimu a vypne osvětlení ovládacího panelu.
 • indikace zněčištěného filtru – přesná signalizace výměny filtru podle skutečné míry využití čističky
 • indikátor kvality vzduchu – zobrazuje aktuální kvalitu vzduchu ve třech úrovních (modrá – čistý vzduch, oranžová ‒ mírné znečištění, červená – vysoké znečištění)
 • velmi citlivý prachový senzor – měření kvality vzduchu, na základě kterého probíhá automatická regulace výkonu
 • přehledný ovládací panel s LED indikací
 • časovač – 1/4/8 h
 • úchytka na přenášení
 • nízká hlučnost 27,8–60 dB
 • certifikovaná účinnost – ECARF, BAF, Laboratoř Univerzity Yonsei, Zaručená účinnost ProAlergiky.cz
 • garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
 • značka Energy Star – energeticky šetrný spotřebič
 • barva bílo-černá

Winix prodloužená záruka na 3 roky

Prodloužená záruka Winix

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Filtrace

1. Omyvatelný předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.

2. True HEPA filtr – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

3. Uhlíkový filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

4. PlasmaWave® – technologie plazmového čištění vzduchu, která jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad většiny mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě. Nová generace ionizátoru PlasmaWave je zcela neslyšná.

Technologie Winix PlasmaWave®

Napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v přírodě. Vylepšená technologie PlasmaWave® spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu ani nepříjemných zvuků jako starší typy ionizátorů.

Technologie PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry.

Princip plazmové ionizace

Velmi nízké náklady na provoz čističky

 • Přesný indikátor znečištění filtru:
  Unikátní automatická indikace výměny filtru v závislosti na intenzitě čištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách.
  Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. V čistějším prostředí díky tomu filtr vydrží déle než ve znečištěném. A vy se nemusíte starat o to, jestli není filtr zanesený, ani se vám nestane, že zbytečně vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.
 • Nízká spotřeba elektrické energie

Certifikace a účinnost

 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti, a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi. Jedním z požadavků je i nulová nebo velmi nízká produkce ozonu, která nesmí překročit 0,05 ppm (odpovídá běžné koncentraci ozonu v přírodě).
 • BAF – Allergy UK – tento certifikát udělený Britskou nadací pro alergie deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti v odstranění či snížení alergenů.
 • Laboratoř Univerzity Yonsei – při použití plazmové ionizační technologie PlasmaWave® byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.
 • Zaručená účinnost ProAlergiky.cz – schváleno českými odborníky na alergie, astma a atopický ekzém

Certifikáty čističek Winix


Přijďte se podívat, jak čistička Winix ZERO funguje, a vyzkoušejte si ji přímo v naší prodejně v Brně


Videorecenze čističky vzduchu Winix ZERO

Prezentační spot

Výjimka z možnosti odstoupit od smlouvy – filtry

Rozbalením filtrů této čističky z jejich původních obalů zaniká právo na odstoupení od smlouvy, a to z hygienických důvodů. Nelze je vrátit ani vyměnit. Právo na odstoupení od smlouvy u samotné čističky vám samozřejmě zůstává. 

Potřebujete si pouze ověřit, jestli vám bude čistička vyhovovat? To je možné i bez rozbalování filtrů. Čistička zvládne několikaminutový provoz se zabalenými filtry anebo zcela bez nich. 

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

Tento certifikát garantuje, že daný produkt splňuje výrobcem udávané parametry, má pozitivní vliv na zdravotní stav osob s alergií, astmatem nebo atopickým ekzémem a je těmto osobám doporučován odbornou veřejností. Dále certifikát zaručuje, že produkt byl spotřebitelsky nebo redakčně testován a má kladné recenze dohledatelné ve veřejně přístupných zdrojích.

zaručená účinnost

Technické parametry produktu

Max. vzduchový výkon 390 m3/h
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatický režim ano
Senzor prachu ano
Senzor pachů a plynů ne
Senzor vlhkosti ne
Senzor světla ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 27,4–50,6 dB
Příkon 3–55 W
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š × h × v) 380 × 208 × 600 mm
Výrobce: Winix
Max. vzduchový výkon 390 m3/h
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatický režim ano
Senzor prachu ano
Senzor pachů a plynů ne
Senzor vlhkosti ne
Senzor světla ano
Zvlhčovač ne
Indikátor výměny/údržby filtru ano
Časovač ano
Dálkové ovládání ne
Ovládání přes mobilní telefon ne
Hlučnost 27,4–50,6 dB
Příkon 3–55 W
Hmotnost 7 kg
Rozměry (š × h × v) 380 × 208 × 600 mm

Martin, 16. 11. 2021

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na funkci Plasmawave. Je možné, že by přestala fungovat ačkoliv logo Plasmawave svítí? Čističku mám necelé dva roky a dříve bylo občas slyšet cvrlikání. První rok v létě si pamatuji, že to bylo občas slyšet zřetelněji. Bylo to takové pištění. Pak jsem tomu přestal věnovat pozornost. Teď je ale čistička opravdu tichá a cvrlikání několik týdnů vůbec neslyším, ani když si dám ucho blíž k ventilátoru, kromě něj neslyším vůbec nic, ani žádné tiché bzučení jako tomu bylo dřív.

Tým Proalergiky.cz, 16. 11. 2021

Dobrý den,

PlasmaWave obvykle "necvrliká". K tomuto zvuku dochází při zanešení nebo navlhnutí  generátoru PlasmaWave. To, že není nic slyšet, není tedy na závadu.

S přáním krásného dne

Sylvie, ProAlergiky.cz

Zdeněk Havelka, 7. 11. 2021

Dobrý den. Potřebujeme objednat filtry pro Winix Zero AZBU330-HW. Jaká je specifikace filtrů ? Jsou to A ? Děkuji za upřesnění.

Tým Proalergiky.cz, 7. 11. 2021

Dobrý den,

náhradní filtry pro čističku vzduchu Winix ZERO můžete najít na stránkách zde.

S přáním krásného dne

Sylvie, ProAlergiky.cz

Natálie Bačinová, 25. 10. 2021

Dobrý den, dnes jsme održely novou čističku. Po zapnutí pořad svítí modré. Tak nevím, jak zjistit zda to vůbec funguje? Přitom si myslim že prach máme - utiram doma každy den a jeho hodně. a máme doma syna - alergika. Děkuji.

Tým Proalergiky.cz, 25. 10. 2021

Dobrý den, paní Bačinová,

senzor pevných částic u čističky reaguje na mikroskopické nečistoty, pravděpodobně je koncentrace těchto látek ve vzduchu u Vás doma nízká.

Pro ověření funkce senzoru zkuste v blízkosti prachového senzoru zatřepat utěrkou nebo něčím podobným. Pokud čistička zareaguje zvýšením výkonu a změnou barevné indikace, funguje správně.

Vzhledem k modré indikaci kvality vzduchu je dobrou zprávou, že Vám filtrační souprava vydrží delší dobu.

Pokud by čistička nereagovala, ozvěte se nám, domluvíme se na dalším postupu.

Mějte krásné dny

Magdaléna, ProAlergiky.cz

 

zuzana Pernicova, 11. 6. 2021

DOBRY DEN MAME NOVPU CISTICKU WINIX ZERO OD VAS A ZKOUSELI JSME JI A JE PO CISTENI TAK CITIT NECO VE VZUCHU.MY BYT NECO CITIT NEBO JE TO TIM UHLIKOVYM FILTREM NEBO ZE JE TO NOVE A JE CITI TREBA PLAST NEBO NECO?NENI ZO VYSLOVENE SILNY ZAPACH,ALE NECO CITIT JE.

Tým Proalergiky.cz, 11. 6. 2021

Dobrý den, paní Pernicová,

čistička vzduchu Winix Zero do vzduchu neuvolňuje žádné látky, které by mohly způsobovat zápach v místnosti.

Jelikož se jedná o nový spotřebič, může být cítit zápachem z výroby - "novotou", což po pár dnech vymizí. Pokud byste tento proces chtěla urychlit, doporučujeme čističku nechat běžet ve vysokých otáčkách, případně nechat vyvětrat filtry mimo čističku.

Pokud by se situace nezlepšila, ozvěte se nám a domluvíme se na dalším postupu.

Mějte krásné dny

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Michal Dvořák, 11. 6. 2021

Dobrý den chci se zeptat jak tato čistička Winix ZERO zvládla nebo spíše filtry jak by zvládly kouř(dým) z vapingu zda by se nemusely čistit častěji a nebo to tomu nevadí že to není jako obyčejný kouř z cigaret spíše taková pára děkuji

Tým Proalergiky.cz, 11. 6. 2021

Dobrý den, pane Dvořáku,

filtrační systém čističky (plazmová ionizace, uhlíkový a HEPA filtr) dokáže zachytit pouze částice poletující ve vzduchu, ale už si většinou neporadí s nečistotami usazenými v místnosti.

Pokud se kouří v místnosti, filtry se zanáší výrazně rychleji a čistička jde po čase cítit zápachem z cigaret.

Kouř z vapingu má však jiné složení než běžný kouř z cigaret, zápach bude eliminován zejména uhlíkovým filtrem a plazmovou ionizací. Výrazného zkrácení životnosti filtrů se při běžném kouření v místnosti nemusíte bát, oproti zátěži z běžných cigaret je zátěž filtračního systému nižší.

Problematice kouření jsme se věnovali v tomto článku.

Mějte pohodové dny

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Markéta , 25. 5. 2021

Dobrý den, dotaz na čističku Winix Zero. Je při zapnutém nočním režimu aktivní funkce PlasmaWave? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 25. 5. 2021

Dobrý den,

v nočním režimu se funkce PlasmaWave automaticky vypíná.

Je možné si ji však zapnout manuálně.

Mějte se krásně

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Oleksandr , 19. 3. 2021

Dobrý den. Jé možné zaplatit Sodexo benefitamy?

Tým Proalergiky.cz, 19. 3. 2021

Dobrý den,

platbu benefity Sodexo nepodporujeme, není tedy možné touto cestou platit za zboží, bohužel.

Mějte se krásně

Magdaléna

Petr Procházka, 23. 2. 2021

Dobrý den. Čistička vzduchu mi po roce užívání svítí jen červeně. Celý den, občas přepne na oranžovou. Stále je červená i po vypojení ze zásuvky a následné kalibraci. Čidlo znečištění bylo vícekrát čistěno dle návodu, bez nějaké změny. Nevíte čím by to mohlo býti? Děkuji za odpověď. S pozdravem Petr P.

Tým Proalergiky.cz, 23. 2. 2021

Hezký den, pane Procházko,

možných vysvětlení je mnoho. Jelikož prachový senzor ve vaší čističce je velmi citlivý, namátkou mě napadá, zda se v místnosti nevyskytuje nějaký zdroj mikroprachu, například hořící krb nebo puštěný ultrazvukový zvlhčovač. Čistička také může hlásit vysokou úroveň znečištění tehdy, pokud je umístěna ve větší místnosti, než na jakou je stavěna. Doporučuji čističku dočasně umístit do jiné místnosti (u které očekáváte vyšší čistotu vzduchu, v teplém suchém počasí třeba i na chvíli na balkon) a vyzkoušet, zda vyhodnotí vzduch jako čistější (modré světlo). Pokud bude ukazatel nadále převážně červený, váš přístroj rádi necháme posoudit naším odborným servisem. 

Budeme rádi, když se nám se svými závěry ozvete telefonicky na číslo 541 212 450 nebo e-mailem na [email protected].

Děkujeme a mějte se dobře,

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Milan, 17. 2. 2021

Dobrý den, dnes jsem obdržel čističku a rád bych se optal na funkci PlasmaWave - tato se dá vypnout. Proč má čistička možnost vypnutí této funkce, resp. kdy je dobré tuto funkci vypnout/zapnout? Děkuji předem za odpověď Přeji hezký den Milan

Tým Proalergiky.cz, 17. 2. 2021

Hezký den, Milane,

funkce PlasmaWave slouží k dezinfekci vzduchu pomocí takzvané plazmové ionizace. Je tedy velmi užitečná, protože výrazně rozšiřuje čisticí schopnosti přístroje. Funkce je vypínatelná tlačítkem na ovládacím panelu čističky, a to pro případ, že by nějakému uživateli subjektivně vadila nebo ji považovali nepotřebnou pro účel, pro který si čističku pořídili.

Ať se vám daří,

Michal, ProAlergiky.cz

Leos, 20. 1. 2021

Dobry den, Akorat mi dorazila tato cisticka domu. Chtel jsem se zeptat jestli ji mam po zapnuti jiz nechat bezet v auto rezimu? Tzn, ze ji nikdy nevypojim dokud nebude treba vymenit filtr. Nebo mam nastavit nektery z casovych cyklu ale nevypojovat? diky.

Tým Proalergiky.cz, 20. 1. 2021

Dobrý den, pane Janáčku,

jsme rádi, že k Vám čistička v pořádku dorazila.

Způsob provozování záleží na Vás. Automatický režim je po stránce obsluhy a provozu nejjednodušší - bez starostí. Časové cykly určují dobu vypnutí, můžete použít například když odcházíte z domu, ale chcete, aby čistička ještě nějakou dobu pročišťovala vzduch v místnosti, ale zároveň nebyla v provozu celý den.

Čistička je uzpůsobená konttinuálnímu provozu, je tedy možné čistit vzduch 24 h denně, stejně jako ji po nějakém intervalu vypínat (například když odejdete z domu do práce apod.).

Mějte pohodové dny

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Jana, 6. 1. 2021

Dobrý den, čističku winix máme již druhým rokem pravidelně měníme filtraci podle návodu, včera ale začala svítit kontrolka check filter, vyměnili jsme všechny filtry i vyčistlili čočku, kontrolka ale stále svítí, nevíte čím by to mohlo být? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 6. 1. 2021

Dobrý den,

po výměně filtrů je potřeba vyresetovat kontrolku, aby přestala signalizovat výměnu filtrů.

Jak na to, najdete podrobně v návodu k čističce na straně 15, v části 5.

Mějte pohodové dny

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Petr, 30. 12. 2020

Dobrý den, před týdnem jsem zde položil dotaz, jakou má čistička spotřebu v jednotlivých řežimech. Již jsem si ji pořídil a změřil to (s tolerancí cca +-1W). Na turbo otáčky to je 46W, vysoké 10W, střední 7W, nízké 5W, noční režim 3W. Takže spotřeba je opravdu minimální, kromě turbo režimu, který ale kvůli hluku jde použít jen v prázdné místnosti. Ještě by se hodil údaj o průtoku vzduchu v jednotlivých režimech, ale to bohužel změřit nemam jak :) Na noční/tichý režim je dle mého názoru ten průtok opravdu minimální a místnost pročistit nedokáže.

Tým Proalergiky.cz, 30. 12. 2020

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Vaše zjištění.

Informace o průtoku vzduchu v jednotlivých režimech bohužel nemáme k dispozici, musíme spoléhat na data od dodavatelů, která jsou málokdy tak podrobná, jak bychom potřebovali.

Mějte se krásně

Magdaléna, ProAlergiky.cz

Tomas, 26. 12. 2020

Dobrý den, premyslime kvuli malym detem o cisticce v hlavni mistnosti, kde se nejvice prasi. I pres uklidy je porad ve vzduchu plno poletavych castic, i kdyz zijeme na okraji mesta. Prispeje cisticka k vyraznemu ubytku prachu ve vzduchu v mistnosti? Dekuju

Tým Proalergiky.cz, 26. 12. 2020

Dobrý den,

čistička vzduchu, která je vybavena mikrofiltrem, jako zmíněný model Winix Zero, pomůže snížit tento typ nečistot ve vzduchu. Nečistoty jsou zachyceny na předfiltru a následně na HEPA filtru.

K rychlému odstranění napomáhá i senzor pevných částic, který zvýší výkon čističky po kontaktu s pevnou částicí jako je prach, pyl nebo zvířecí alergen a zajistí tak rychlé odfiltrování.

Koncentrace tohoto typu částic bude díky tomu v místnosti nižší. Je také třeba si uvědomit, že po každém vyvtěrání se do místnosti dostanou další nečistoty, nikdy tedy nebude prašnost nulová.

Přejeme krásné sváteční dny

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

Petr, 23. 12. 2020

Dobrý den, prosím o informaci jakou má čistička spotřebu el. energie v jednotlivých režimech výkonu ventilátoru. Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 23. 12. 2020

Dobrý den,

tuto informaci od výrobce nemáme k dispozici.

V nočním režimu je spotřeba 2,8 W a v turbo režimu 70 W, zbývající režimy výrobce nespecifikuje, bohužel.

S přáním krásných svátečních dní

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

Růžička, 10. 12. 2020

Dobrý den, u jednoho z předchozích modelů, a sice Winix HR 1000 Smart, byl problém s odlamováním/odlepováním mřížek plastového předfiltru. Nikde však nebyl ke koupi. Dle obrázků má tato čistička stejný předfiltr. Má otázka tedy zní, jestli se dá tento předfiltr někde sehnat, kdyby zase popraskal? A pak se chci ještě zeptat, jestli jde vypnout zapínání nočního režimu čistění? Bydlíme v prvním patře baráku s okny na sever a v zimním období je zde brzy (nebo po celý den) šero, někdy až takřka tma. Dá se říci, že v ložnici, kde nám spí dítě, máme neustále tmu. Čistička zde tedy pojede neustále na noční režim?

Tým Proalergiky.cz, 10. 12. 2020

Dobrý den,

permanentní předfiltr k čističce Winix Zero se běžně sehnat nedá, dostupnost Vám ověříme u dodavatele a informaci Vám pošleme na Váš email.

Noční režim spouští čistička po setmění v místnosti automaticky díky světelnému senzoru. Pokud je v této místnosti tma, je pravděpodobné, že se čistička bude přepínat do nočního režimu, světelný senzor se nedá vypnout.

Toto můžete snadno obejít nastavením čističky například na nízké otáčky (svítí jeden ventilátorek) kdy čistička bude čistit bez ohledu na intenzitu světla a znečištění místnosti. Jakmile budete chtít aktivovat noční režim, stačí čističku přepnout do automatického režimu nebo manuálně nastavit noční režim.

Mějte se krásně

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

 

 

Eva, 2. 12. 2020

Dobrý den, jak velké částice tato čistička filtruje, Děkuji. EV

Tým Proalergiky.cz, 2. 12. 2020

Dobrý den,

čistička Winix Zero filtruje částice od veliksoti 0,3 mikronu s účinností 99,97 %.

Mějte se krásně

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

K. Cizkova, 20. 11. 2020

Dobrý den, přemýšlím o nákupu této čističky. Stále však ale váhám, zda nezakoupit rovnou čističku i se zvlhčovačem vzduchu. V jakých případech byste, prosím, doporučili alergikovi i zvlhčovač? Bydlíme v panelákovém bytě a malý syn trpí silnou alergií na pyly a kočičí epitel (kočku v bytě nemáme). Děkuji za radu!

Tým Proalergiky.cz, 20. 11. 2020

Dobrý den,

zvlhčovač doporučujeme v případě, kdy je vlhkost v bytě nižší než 40–60 %. A také v situacích, kdy alergik opakovaně trpí na záněty dýchacích cest, zejména laryngitidy, zde (pokud je vlhkost v pořádku) pro krátkodobé použití v době nemoci.

Ve Vašem případě doporučuji čističku vzduchu, pomocí vlhkoměru zjistit, jaká je u vás v bytě vlhkost a dle toho postupovat dál.

V pylové sezóně by Vám mohly pomoci ještě protiyplové sítě, které umožňují větrat bez toho, aniž by dovnitř vlétaly pylová zrnka, které syna dráždí.

Mějte krásné dny

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

Karel Hovora, 13. 11. 2020

Dobrý den, zakoupil jsem čističku Winix Zero a dostal jsem k tomu 1 hepa filtr a 4 uhlíkové filtry. Chtěl bych se zeptat, zdali tam patří všechny 4 ks, nebo pouze jeden. Děkuji za odpověď.....

Tým Proalergiky.cz, 13. 11. 2020

Dobrý den, pane Hovoro,

do čističky nainstalujte 1 uhlíkový filtr a HEPA filtr.

Zbývající 3 kusy uhlíkového filtru jsou na výměnu - filtr je třeba vyměnit zhruba jednou za čtvrt roku.

Mějte se krásně

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

Jiří Herber, 18. 10. 2020

Dobrý den, lze zakoupit filtr true HEPA pro čističku Winix zero samostatně nebo jen v sadě s uhlíkovými filtry ?? Děkuji.

Tým Proalergiky.cz, 18. 10. 2020

Dobrý den, pane Herbere,

filtry k čističce Winix Zero se dají zakoupit pouze v sadě s uhlíkovými filtry. Výrobce je samostatně nedodává, bohužel.

Mějte se krásně

Magdaléna Chocholáčová, ProAlergiky.cz

Ivana, 13. 10. 2020

Dobrý den, lze si někde stahnout český návod? Děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 13. 10. 2020

Dobrý den, 

návod je volně ke stažení u čističky Winix Zero.

Odkaz na návod jsem Vám nahrála i sem, stačí rozkliknout zvýrazněný název čističky.

Mějte krásné dny

Magdaléna Chocholáčová

ProAlergiky.cz

Eliška, 12. 9. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je součástí balení i sada náhradních filtrů nebo si mám náhradní filtry rovnou objednat společně s čističkou. Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 12. 9. 2020

Dobrý den,

v balení je jedna sada filtrů (1 × HEPA filtr, 4 × uhlíkový filtr) pro okamžité použití. Sada vydrží podle provozu a prostředí okolo jednoho roku.

Sada náhradních filtrů v balení není, pokud o ni máte zájem, doporučuji dokoupit.

S přáním krásných dní

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Tomáš , 12. 8. 2020

Dobrý den, necelý měsíc používám tuto čističku a začal na nízký výkon pískat ventilátor. Je to důvod k reklamaci? Pokud ne tak prosím poraďte co s tím. Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 12. 8. 2020

Dobrý den, Tomáši,

zašlete nám prosím krátkou video nebo zvukovou nahrávku na náš email [email protected] k posouzení.

Podle toho se domluvíme na dalším postupu.

Děkuji Vám.

S přáním krásných dní

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Vlastimil, 8. 6. 2020

Dobrý den, uvažuji o této čističce, nicméně jsme se nikde nedozvěděl, zda a kde je poskytován pozáruční servis, případně náhradní díly. Děkuji V.

Tým Proalergiky.cz, 8. 6. 2020

Dobrý den,

podrobné informace o pozáručním servise poskytuje zástupce Winix Česká republika.

Kontaktujte je prosím zde: https://www.winix.cz/kontakt.html

Děkuji Vám

Magdaléna Jaňurová

ProAlergiky.cz

Zdenka, 14. 5. 2020

Dobrý den, už jednou jsem vám psala přesto položím ještě jeden dotaz. Při použití čističky v místnosti mám štípání v nose, následné kýchání a škrábání v krku. Necítím svěží vzduch naopak takový těžký jakoby bez kyslíku. Po 14 dnech jsem chtěla vyčistit filtr ale vlastně nebylo co byl zcela čistý. Proto jsem na pochybách zda je čistička v pořádku. Děkuji za odpověď a s pozdravem Vidisevska.

Tým Proalergiky.cz, 14. 5. 2020

Dobrý den, paní Vidisevská,

čistička vzduchu do vzduchu nic nepřidává, ani neovlivňuje hladinu kyslíku/oxidu uhličitého ve vzduchu. I v místnosti, kde se používá čistička, je třeba během dne vyvětrat, abyste si zajsitila čerstvý vzduch.

Po 14 dnech používání čističky v relativně čistém prostředí je znečištění filtru minimální, na filtrech lze očekávat pouze lehká vrstva prachu.

Příznaky, které popisujete, bývají obvykle ukazatelem suchého vzduchu v místnosti, doporučujeme zkontrolovat, zda vlhkost v místnosti neklesá pod 40 %.  Pokud ano, je vhodné ji zvyšovat pomocí některého ze zvlhčovačů vzduchu. Tyto příznaky však mohou celou řadu příčin, které nemusejí souviset s kvalitou vzduchu v místnosti.

Pokud byste se chtěla poradit o této problematice podrobněji, neváhejte se s námi spojit.

S přáním pevného zdraví

Magdaléna Jaňurová

ProAlergiky.cz

 

 

Jindra Pisančiková, 8. 5. 2020

Dobrý den, uvažuji o koupi této čističky vzduchu a chtěla jsem se zeptat, zda má tato čistička možnost natavit "opožděný start". Děkuji za odpověď, Pisančiková

Tým Proalergiky.cz, 8. 5. 2020

Dobrý den, paní Pisančiková,

čistička nabízí funkci časovače - odloženéhé startu. Vámi popsanou variantu odloženého startu časovač neumožňuje, bohužel.

Přeji vše dobré

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Zdenka Vidiševska, 29. 4. 2020

Dobrý den, koupila jsem si čističku vzduchu winix Zero hlavně kvůli cigaretovému kouři od sousedů mám ho v ložnici a je to moc nepříjemné. Potřebuji poradit jak mám používat čističku tzn. Jak dlouhou dobu nechat zapnuto na jaký stupeň. Měla jsem ji zašlou na automat 12 hodin a vzduch je stále stejný jde tam cítit ten kouř. Dekuji a s pozdravem Vidisevska.

Tým Proalergiky.cz, 29. 4. 2020

Dobrý den, paní Vidiševská,

předpokládám, že vás trápí zápach cigaretového kouře. Jestliže neustále proniká do místnosti, je obtížné se jej zcela zbavit, nicméně čistička Winix Zero samozřejmě schopna jeho množství citelně snižovat. Avšak není vybavena senzorem zápachu, který by jí "napověděl", že má zvýšit otáčky. Proto doporučuji čističku v době vašeho pobytu doma přepnout na 2. rychlostní stupeň (svítí dva ventilátorky) a takto ji nechat. Pokud čistička byla nějakou dobu vypnutá a v místnosti je silně cítit zápach, můžete ji na 10 až 15 minut přepnout na nejvyšší rychlost (svítí čtyři ventilátorky), která zajistí nejintenzivnější čištění. Pokud je tou místností ložnice, na noc je samozřejmě možné otáčky ztlumit na nejnižší, případně spustit automatický režim, který se ve tmě přepne do nočního režimu. Větrejte jen nárazově, nejlépe průvanem. Nenechávejte v místnosti pootevřené okno.

Mějte se hezky,

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Šárka Vítková, 3. 4. 2020

Dobrý den, dceři zjistili alergii na roztoče. Měníme čalouněnou postel za dřevěnou ,budu objednávat protiroztočové potahy na matraci a povlečení. Je prosím potřebné kupovat i čističku vzduchu? Zatím má v pokoji čističku Ionic Care , za cca 2tis.Kč. Moc děkuji za odpověď

Tým Proalergiky.cz, 3. 4. 2020

Dobrý den, paní Vítková,
při alergii na roztoče je v první řadě potřeba důkladně ošetřit postel alergika, jelikož v ní je roztočových alergenů nejvíce a alergik je tam přímo vdechuje. Protiroztočové povlaky byste měli ideálně nasadit jak na matraci, tak na polštář a přikrývku.
Čistička vzduchu pomůže odstraňovat menší část roztočových alergenů, která se bude vířit ve vzduchu. V případě roztočové alergie se tedy jedná pouze o doplňkové opatření. Pro účinnou filtraci alergenů je vhodnější čistička vybavená ventilátorem a HEPA filtrem. S výběrem vám rádi poradíme na chatu nebo infolince 541 212 450.
Mějte se hezky,
Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Petr, 25. 1. 2020

Dobrý den, před pár dny jsem si koupil u vas tuto čističku a chci se zeptat jestli je v pořádku že čistička ukazuje čistý vzduch (modra barva) zhruba minutu a potom se přepne na oranzovou na třeba 3 minuty a cely den se to takto střídá. přitom se nemění podmínky děje se to i v době když všichni sedí v klidi, nevetra se. Dekuji

Tým Proalergiky.cz, 25. 1. 2020

Dobrý den,

možné to je. Pokud čistička změní barvu indikátoru a zároveň zvýší otáčky, funguje správně. Ne vždy záleží reakce čističky na pohybu v místnosti, jelikož nejmenší částečky se mohou v místnosti vyskytovat ve vzduchu i dlouho poté, co byl nějaký pohyb v místnosti.

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Veronika, 21. 1. 2020

Dobrý den, chci pořídit čističku vzduchu synovi 19 měsíců do pokojíčku, ale nevím, jaký typ je pro nás vhodný. Každý rok v zimě se v rohu dělá plíseň a máme byt v přízemí, dost se tam práší a je cítit smog, jelikož bydlíme u silnice. Byt 3+1 a největší místnost je do 20m2. Předem děkuji za odpověď Veronika

Tým Proalergiky.cz, 21. 1. 2020

Dobrý den, Veroniko,

ochránit dýchací cesty před sporami plísní a mikroskopickým prachem ze smogu vám pomůže HEPA filtr nebo jiný typ mikrofiltru, kterým jsou vybaveny všechny čističky vzduchu v naší nabídce. Pokud u vás nikdo netrpí alergií ani astmatem, pro místnost 20 m2 s běžnou výškou stropu kolem 2,5 m je potřeba čistička se vzduchovým výkonem alespoň 125 m3/h. Tomuto požadavku s přehledem vyhovuje například model Winix Zero, případně i jednodušší modely Winix Zero N nebo Airbi Refresh. 

Zároveň je na místě provádět opatření zamezující růstu plísně na stěně. Pokud je příčinou vysoká vlhkost vzduchu ve vašem bytě způsobená špatným odvětráváním, zvažte také pořízení odvlhčovače vzduchu

V případě dalších dotazů se nám neváhejte ozvat na naši infolinku.

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

 

Radek, 8. 12. 2019

Dobrý den, plánuji kvůli alergii syna koupi čističky vzduchu a nevím jakou. Uvažuji o Winix U300 nebo Winix ZERO. Bydlím v RD v klidné zástavbě a v obývacím pokoji mám krbové uzavřené kamna v kterých topím každý den. Místnosti menší, největší 25m, výška v domě 2,5 m. Syn alergik. Děkuji.

Tým Proalergiky.cz, 8. 12. 2019

Dobrý den,

Obě dvě zvolené čističky jsou díky svému vzduchovému výkonu vhodné do Vašeho prostoru. Výběr čističky záleží na filtrační soustavě a na tom, jakou alergií syn trpí.

Ohledně konkrétního výběru nás prosím kontaktujte na našich infolinkách 541 212 450, 602 813 222, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného modelu pro Vás.

Magdaléna jaňurová, ProAlergiky.cz

Petr, 7. 11. 2019

Dobrý den, když jsem čističku ze začátku zapnul, tak vyčistila místnost vždy do modrého indikátoru znečištění. Po cca. měsíci používání je čistička zapnutá celý den a indikátor je stále červený (občas chvílemi oranžový) a běží stále naplno. Je tedy možné, že by byli již po tak krátké době zanešené filtry? Čistička je použita v běžné domácnosti / místnosti o ploše 22m2. Předem děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 7. 11. 2019

Dobrý den Petře,

zanesení filtrů by indikovala kontrolka Check filter, takže s filtry by toto nemělo souviset. Doporučujeme zkontrolovat senzor pevných částic, který najdete na levém boku čističky, je možné, že bude znečištěný. Pokyny k očištění senzoru najdete v návodu k obsluze v kapitole údržba senzoru. Kdyby tento úkon nezabral, ozvěte se nám prosím.

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Pavla K., 27. 10. 2019

Dobrý den, má prosím tato čistička dětský zámek? Předem děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 27. 10. 2019

Dobrý den Pavlo,

tato čistička nemá dětský zámek (pojistku). Nabízí ji např. čistička Winix Zero Pro https://www.proalergiky.cz/eshop/cisticka-vzduchu-winix-zero-pro.html

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Milena, 7. 10. 2019

Dobrý den, plánuji koupi čističky vzduchu a nevím jakou. Uvažuji o Winix U300 nebo Winix ZERO. Bydlím v bytovce 3+1 a v obývacím pokoji mám krbové kamna, v kterých topím každý den. V bytě je ještě domácí mazlíček. Můžete mi, prosím, poradit, která čistička by byla pro mě lepší. Děkuji, s přáním hezkého dne, Milena.

Tým Proalergiky.cz, 7. 10. 2019

Dobrý den Mileno,

abych Vám dokázala konkrétně poradit, potřebovala bych od Vás znát veliikost místnosti v m2, výšku stropu, případně zda jste alergik.  Prosím Vás, abyste se nám ozvala na telefon/chat případně nám na sebe poslala kontakt, abychom Vám mohli konkrétně poradit.

Magdaléna Jaňurová, ProAlergikycz

MW, 28. 9. 2019

Dobry den, produkuje tato cisticka ozon? Dekuji za odpoved.

Tým Proalergiky.cz, 28. 9. 2019

Dobrý den,

tato čistička ozon nevytváří, není třeba se bát.

Magdaléna Jaňurová, ProAlergiky.cz

Tomáš , 10. 9. 2019

Dobrý den, mám jen takový dotaz. Čističku vzduchu mám čtyři měsíce a posledních pár dní se mi při zapojení do zásuvky rozsvítí kontrolka Check filter, ale po chvilce zase zhasne. Tak nevím jestli mám vyměnit kompletně filtry. Můžete mi prosím poradit, jak mám při takové situaci pokračovat. Děkuji Tomáš Lukášek.

Tým Proalergiky.cz, 10. 9. 2019

Hezký den, pane Lukášku,
pokud se kontrolka Check filter rozstvítí jen velmi krátce při zapojování čističky do zásuvky, nevyplývají z toho pro vás žádné povinnosti. V případě znečištění HEPA filtru by kontrolka svítila tvrvale, dokud ji nevyresetujete.
Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Jana, 9. 4. 2019

Dobry den, zajimalo by me, za jak dlouho se pri kazdodennim uzivani meni filtry, jestli se meni vsechny najednou a jak je to s filtry a pristrojem, kdyz se nekolik mesicu nepouziva (pokud by se vyuzival pouze v pylive sezone). Dekuji za odpoved

Tým Proalergiky.cz, 9. 4. 2019

Dobrý den,
u čističky vzduchu Winix ZERO měníte každé 3 měsíce uhlíkový filtr. Součástí balení máte 4 ks uhlíkových filtrů, tedy výbavu na 1 rok. HEPA filtr doporučujeme při každodenním používání měnit jednou ročně. Životnosti filtrů je však poměrně individuální věc, obecně se udává rozmezí 1 roku až několika let. Skutečná účinnost filtrační soupravy vždy závisí na prostředí, v jakém se přístroj provozuje a zároveň intenzitě používání. Pokud se čistička nepoužívá, životnost se Vám samozřejmě prodlužuje.
S přátelským pozdravem
ProAlergiky.cz

Jakub, 26. 12. 2018

Dobry den, nemam dotaz, jen zpetnou vazbu. ZERO mame jiz mesic a bezi kazdy den v panelakovem byte v Ostrave (takze vzduch nic moc). Nedavno jsem se dozvedel, ze ma muj 5-ti lety syn alergii na roztoce v prachu. Zjistili jsme to tak, ze neustale kaslal a to predevsim rano, i kdyz se nejednalo o nemoc. Na doporuceni jsme si poridili tuto cisticku vzduchu a i kdyz ma nas byt komplet 70m2, tak jsem nevahal investovat do mnohem vykonejsi cisticky, nez by nam postacovalo. Teto investice vubec nelituji, protoze cisticka nemusi jet na plny vykon a pritom stihne vse vycistit (stale udrzujeme kontrolku modrou). Diky tomu je cisticka neuveritelne ticha a co se tyce “cvrlikani” kvuli PlasmaWave, tak to jsem jeste ani jednou nezaznamenal (ani v noci). Pred spanim vzdy presuneme cisticku detem do pokojiku (cca 15m2) a pustime cisticku na plny vykon na 10min, abychom celou mistnost jeste procistili. Zaver je takovy, ze i kdyz jsou kolem nas vsichni nemocni (predevsim ve skolce a v krouzcich), deti mame mesic bez nemoci a bez kasle. Takze muzu tuto cisticku jen doporucit.

Tým Proalergiky.cz, 26. 12. 2018

Dobrý den,
jsme velmi rádi, že jste s čističkou Winix ZERO spokojeni a Vašim dětem přináší úlevu.
Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu.
S přátelským pozdravem.
Tým ProAlergiky.cz

Lukáš , 10. 12. 2018

Dobrý den. Plánujeme koupi čističky vzduchu a nemuzeme se rozhodnout mezi winix u300 nebo winix zero. Bydlime v panelovem domu a pokoje mame do 20m2, byt 72m2. Mame male dítě a kočku. poradte prosim. Dekuji S pozdravem Hribek Lukáš

Tým Proalergiky.cz, 10. 12. 2018

Hezký den,
rozdíl u těchto dvou čističek je ve vzduchovém výkonu, reakci v automatickém režimu, ovladatelnosti a údržbě filtrační soupravy.

Čistička vzduchu Winix U300 má vzduchový výkon 330 m3/h, reakce v automatickém režimu probíhá na základě pachového senzoru - reaguje tedy na pachy. Nabízí možnost ztlumení osvětlení displeje - osvětlení však nelze vypnout. Je vybavena omyvatelnými filtry. Můžete prodloužit životnost filtrů – dvakrát je opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou a zbavit je viditelných nečistot. Poté již doporučujeme zakupit filtrační soupravu novou.

Čistička WINIX ZERO má vzduchový výkon 460 m3/h (výkonostně silnější než U300), rekace v automatickém režimu pobíhá na základě prachového senzoru - reaguje tedy na prachové nečistoty, alergeny atd. Filtrační soupravu měnítě, nelze omýt. Výměna je závisí na individuálních podmínkách znečištění ve Vaší domácnosti. Možnost rozšířeného ovládání, nastavení časovače a nočního režimu (osvětlení displeje lze vypnout).

Účinnost čištění u obou čističek je podložena mnoha certifikacemi, takže ať si vyberete jakoukoliv, určitě budete spokojený. Záleží, které nastavení a reakce pro Vás budou stěžejní.

Pokud budete mít doplňující dotazy, zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

Jaroslav, 29. 11. 2018

Dobrý den, mám tuto čističku necelý měsíc a mám pochybnosti jestli jsem si vybral správný typ nebo zda čistička správně funguje. Stává se často, že místnost o rozloze 16m2 nevyčistí a naopak prach rozvíří. Kdykoliv se vrátím z venku domů, tak cítím ve vzduchu prach. Když zkontroluji prstem prach na nábytku nebo na podlaze, tak prach nikde není. Už raději ani nevětrám, aby se prach z venku nedostal do bytu. Spát v takovém prostředí je někdy utrpení. Mám alergii na domácí prach a roztoče. Zkontroloval jsem fitry. Na předfiltru byl usazený prach, který jsem umyl. Na uhlíkovém filtru nebylo nic vidět. Zato Hepa filtr je už šedý jak ze strany vstupu tak i ze zadní strany. To vypadá jako by prach procházel i Hepa filtrem. Pokud v místnosti sedím, tak čistička běží v nejnižším modrém režimu. Pokud se v místnosti pohybuji tak se otáčky ventilátoru zvýší na oranžový režim. Dělám něco špatně? Tato čistička nemá funkci Cleancel, nepomohlo by to? Abych jen nekritizoval, tak čistička běží tiše jak ve dne tak i v noci, kdy necvrliká, aspoň zatím. Ale možná je to tím, že noční režim funkci PlazmaWave vypíná. Děkuji za radu.

Tým Proalergiky.cz, 29. 11. 2018

Hezký den,
čistička Winix ZERO má vysoký výkon 462 m3/h a zvládne tak vyčistit prostory až do 62 m2. Kvalita vzduchu je zobrazována na základě informací z prachového senzoru. V závislosti na kvalitě okolního vzduchu a jeho proudění může ukazatel kvality vzduchu často měnit barvu nebo naopak po dlouhou dobu ukazovat stále stejnou kvalitu vzduchu. Vlivem Vašeho pohybu dochází k rozvíření nečistot, na které citlivý senzor reaguje. A takto je to v pořádku. HEPA filtr postupně šedne vlivem usazováním nečistot, pokud by byl filtr značně znečištěný, učinnost filtrace se snižuje. Prach zůstává zachycen v HEPA filtru, nemůže projít skrz. Životnost filtrů je závislá na kvalitě okolního vzduchu. Čím více je v něm prachu, tím více se jej akumuluje ve filtrech a snižuje se jejich životnost. Pokud jsou filtry silně znečištěny nebo vydávají nepříjemný zápach nebo pokud se znatelně sníží rychlost otáček ventilátoru, vyměňte filtry, i když kontrolka „Check filter“ ještě nesvítí.
Úprava Cleancel™ je unikátní povrchová ochrana proti množení mikroorganismů v přístroji, nemá vliv na filtraci prachových nečistot. Noční režim funkci PlazmaWave nevypíná, noční režim vypne osvětlení panelu čističky a zltumí otáčky na minimum.
Pokud budete mít doplňující dotazy, zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

David, 16. 11. 2018

dobrý den, má tento model dálkové ovládání a mohli byste přidat fotografii balení? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 16. 11. 2018

Hezký den,
čistička vzduchu Winix ZERO nemá možnost dálkového ovládání. Ovládání je manuální na panelu čističky.
Fotografie čističky naleznete v galerii u produktu. Součástí balení je také kompletní filtrační souprava, fotografie je také k dispozici v galerii. Čistička je zabalená v originální krabici společně s příslušenstvím. Fotografii obalu bohužel nemáme k dispozici.
Rádi Vám poradíme při výběru, pokud budete mít doplňující dotazy. Zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na [email protected].
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Sada filtrů A pro čističku vzduchu Winix ZERO, Winix P300

Sada filtrů A pro čističku vzduchu Winix ZERO, Winix P300

Sada vysoce účinných filtrů pro čističku vzduchu Winix ZERO, Winix P300. Balení obsahuje 1 ks HEPA filtru, 4 ks uhlíkového filtru.

Skladem
1 590 Kč
Předfiltr pro čističku vzduchu Winix Zero

Předfiltr pro čističku vzduchu Winix Zero

Náhradní omyvatelný plastový předfiltr.

Skladem
299 Kč
541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč