úvod E-shop > Poradenský servis

Poradenský servis

Potřebujete pomoci s výběrem produktu, zajímají vás technické detaily nebo jak se o výrobek starat, aby fungoval co nejlépe? Chcete nakoupit po telefonu, potřebujete změnit objednávku, zjistit, kde se zboží nachází, nebo reklamovat?
Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Telefonujte

K dispozici jsou vám zákaznické linky 541 212 450 a 602 813 222 v pracovních dnech od 8 do 17 hodin.

Chatujte

online chatJe pro vás pohodlnější on-line chat? Stačí kliknout do bubliny chatové aplikace, která se objeví v pravém dolním rohu našich stránek při jejich načtení. Okamžitě můžete svůj dotaz řešit přes internet.

Pokud jste z Brna a okolí, vyplatí se vám osobní návštěva v našem Předváděcím a poradenském centru, kde lze zboží vyzkoušet a přímo nakoupit. Více zde.

Napište nám

Pokud raději volíte e-mail z důvodu většího rozsahu dotazu nebo máte čas až mimo naši otevírací dobu, napište nám na [email protected].

Nákupní rádci

Nevíte, na jaké parametry se máte při výběru vhodného produktu zaměřit nebo kolik peněz do takového produktu investovat? Odpovědi na tyto dotazy a mnohé další naleznete v kategoriích Nákupní rádci.

Výběr podle alergie

Zboží v našem e-shopu je podle doporučení odborných institucí a lékařů pečlivě zatříděno v kategoriích, které odpovídají konkrétnímu onemocnění. Díky tomu si můžete sami vybrat produkt podle vašeho typu onemocnění.

Chybí vám v naší nabídce zboží pro váš typ alergie? Kontaktujte nás.

Kdo vám radí a pomáhá

Členové našeho týmu ProAlergiky.cz jsou specialisté na produkty, které přinášejí vysokou užitnou hodnotu pacientům s onemocněními jako alergie, astma a atopický ekzém. O tyto obory máme přirozený zájem už také proto, že v našich řadách pracují lidé se stejným onemocněním.

Neustále pro vás hledáme nová a účinnější řešení, jak vás chránit před alergeny nebo zkvalitnit váš život i přes důsledky onemocnění. Díky tomu najdete v naší nabídce zboží, jehož jsme přímými dovozci nebo dokonce výrobci. Naším cílem je navazovat na práci lékařů úpravou vašeho životního stylu a domácího prostředí a tím předcházet zdravotním potížím.

Nabízíme jen produkty, které prokazatelně pomáhají

lupaVšechny produkty v naší nabídce prošly přísným výběrem. Ten je založen na nezávislých klinických a technických testech českých i zahraničních institucí – nadacemi pro alergie a astma, zkušebních a zdravotních ústavů. Opíráme se o názory publikujících lékařů v oboru alergologie, imunologie a dermatologie.

Produkty důvěrně známe

Nabízíme nejširší sortiment funkčních produktů pro alergiky, astmatiky a ekzematiky na jednom místě. O veškerém zboží shromažďujeme maximum informací. Většinu z nich testujeme – za pomoci odborných institucí, vlastními silami nebo prostřednictvím reálných uživatelů.

Náš tým

Neustále pro vás zpracováváme informace o alergenech, alergických onemocněních a nových produktech. Publikujeme odborné články, píšeme recenze produktů a vydáváme edukační materiály. Lékaři v našem týmu vám pravidelně odpovídají na vaše dotazy v odborné poradně a jsou autory některých odborných textů. S lékaři také konzultujeme otázky výběru produktů a jejich vhodného používání.

MUDr. Tomáš Rohovský

MUDr. Tomáš Rohovský
alergolog a imunolog pro dospělé i děti

Hornmed, s.r.o., polikinika Viniční, Brno
http://www.alergologie-brno.cz

MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

MUDr. Lenka Mišunová, PhD.
alergolog a imunolog pro dospělé

AKI, spol. s r.o., Vinohrady 8, Brno
http://www.akialerg.com

MUDr. Eva Orálková

MUDr. Eva Orálková
alergolog a imunolog pro děti

Alergologie a klinická imunologie, Hybešova 43 Brno
http://www.mte.cz/ordinace.php?oID=1

MUDr. Daniela Kaňovská
Dermatolog pro dospělé

Dermatovenerologie, Česká 1, Brno

Dana Štěpánková

Dana Štěpánková
specialista portálu ProAlergiky.cz

Mirka Nechvátalová, DiS.

Mirka Nechvátalová, DiS.
specialista portálu ProAlergiky.cz

Mgr. Michal Závacký

Mgr. Michal Závacký
specialista portálu ProAlergiky.cz

Ing. Táňa Frýbová
specialistka portálu ProAlergiky.cz