Dobrý den, od narození mám atopický ekzém. Nyní bychom rádi založili rodinu a dočetla jsem se, že atopický ekzém se ve většině případů dědí. Přítel, žádné kožní, ani alergické problémy nemá. Chtěla bych se tudíž zeptat, zda se dá alespoň částečně udělat v období těhotenství něco pro to, aby se zmírnil dopad na dítě a netrpělo ekzémy? I když je to dědičná záležitost. Dále by mě zajímalo, zda můžu používat v období těhotenství mast s kortikoidy?(používám tak jednu mastičku na rok, protože mé potíže nejsou tak závážné). A zda je v měsících se zvýšeným výskytem alergenů možné používat prášky Claritin, Zodac, nebo Zovirax, protože oční kapky mi nepomáhají. Moc děkuji za odpověď. S pozdravem Lenka S.
Dotaz 1845
6. 3. 2008
Atopický ekzém
Lenka
Produkty, které pomáhají
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 23 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny