Odpověď na dotaz

věra:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by Nasofan mohl způsobovat zvýšené slinění. Děkuji za odpověď

Odpověď:
MUDr. Tomáš Rohovský

Dobrý den, Nasofan téměř jistě není příčinou zvýšeného slinění. Příčinu je třeba heldat jinde. Hezký den.

MUDr. Tomáš Rohovský

Podobné:  Ostatní

Datum vložení dotazu:  16.06.2008

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz

Související články
Inhalace pomohou i při běžném nachlazení a infekci dýchacích cest
Inhalace pomohou i při běžném nachlazení a infekci dýchacích cest

Inhalace je moderní a šetrný způsob prevence a léčby mnoha nemocí dýchacích cest....

Jak ovlivnit vznik alergií u dětí
Jak ovlivnit vznik alergií u dětí

Výskyt alergických onemocnění mezi lidmi roste alarmujícím tempem. Za posledních...

Bylinná léčba ekzému, astmatu a alergií: Přehled užitečných léčivých rostlin
Bylinná léčba ekzému, astmatu a alergií: Přehled užitečných léčivých rostlin

Bylinná léčba, odborně fytoterapie je podle odborníků na tuto problematiku schopna...

Smog v ovzduší: Jak před ním chránit své zdraví
Smog v ovzduší: Jak před ním chránit své zdraví

Smog, zhoršené rozptylové podmínky, překročené imisní limity či inverzní charakter...

Čistička vzduchu – ano, či ne?
Čistička vzduchu – ano, či ne?

V první řadě se musíme zamyslet nad tím, proč vlastně čističku vzduchu chceme...

Syndrom dráždivého tračníku neboli IBS – projevy, dieta a léčba
Syndrom dráždivého tračníku neboli IBS – projevy, dieta a léčba

Syndrom dráždivého tračníku, syndrom dráždivého střeva či IBS (z anglického...

Poradna 1 338 odpovědí

Poslední dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dceru (11 let). Za poslední rok měla tak 4 - 5 x náhlé problémy s dýcháním. V té době nebyla nemocná, neměla...

Zobrazit poradnu