Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Antibakteriální vysavač Raycop RS PRO

Originální antibakteriální vysavač s unikátní technologií čištění. Prokazatelné zničení bakterií a roztočů. Moderní ergonomický design.

Více informací
Na dotaz Porovnat
6980 Kč
Chcete si dobře vybrat? S výběrem vysavače vám odborně poradíme.

Raycop RS PRO je originální vysavač proti roztočům a bakteriím. Unikátní patentovaný systém čištění kombinující UVC dezinfekční lampu a suchou sterilizaci vyčistí postele, matrace a lůžkoviny bezchemickou cestou a do hloubky. 

Tento vysavač jednoduše odstraní alergeny, bakterie a roztoče z domácnosti. Domácí prach, roztoče a jejich výkaly odstraňuje patentovaným systémem čištění, který používá UVC sterilizační lampu, suchou sterilizaci při 60 °C, pulzní kartáč a výkonné sání s HEPA filtrací. 

Raycop přináší optimální sací výkon pro snadné čištění matrací, lůžkovin a dalších textilií. Příliš vysoký sací výkon a tvar běžných vysavačů nejsou vhodné na čištění matrací, lůžkovin a textilií. Raycop je specialista, který vám přináší zdravý spánek a pomáhá předcházet alergickým reakcím.

Výhody vysavače Raycop

 • odstraní 99,9 % bakterií, virů a plísní a až 93,5 % roztočů
 • úklid bezchemickou cestou
 • zajistí čistou matraci a lůžkoviny pro zdravý spánek
 • užitečný pro alergiky a astmatiky – snižuje riziko rozvoje alergií a intenzitu alergických reakcí
 • plast s antibakteriální úpravou
 • bezpečnostní systém proti přehřátí
 • účinná dvoustupňová filtrace
 • indikace výměny filtru
 • výkonné sání
 • vlastní patentovaná technologie
 • oceněn The British Allergy Foundation

Raycop zabiják roztočů a alergenů

UVC lampa vysavače Raycop využívá ultrafialovou vlnovou délkou 253,7 nm, která ničí DNA roztočů a zabraňuje jejich rozmnožování. Raycop odstraňuje roztoče a jejich výkaly včetně vylučovaných alergizujících enzymů. 

Sterilizace teplým vzduchem

Dospělý člověk přes noc v letním období vypotí až 500 ml potu. Tím se v posteli zvyšuje vlhkost, která spolu s teplem a dostatkem potravy tvoří ideální podmínky pro roztoče. Vysavač Raycop RS PRO vysušuje povrchy textilií suchým vzduchem o teplotě 60 °C, rapidně tak snižuje vlhkost v matracích a lůžkovinách. Suchý teplý vzduch také napomáhá k jejich hlubší sterilizaci. Lůžkoviny se díky tomu stávají nevhodnými pro život roztočů.

Intuitivní ovládání 

Vysavač se ovládá pomocí jednoho tlačítka. Při zapnutí vysavače se automaticky spouští UV lampa, pulzní kartáč a po zahřátí i tepelná sterilizace. Systém vysavače vás upozorní na nutnost výměny HEPA filtru. 

Originální design

Výsledkem několikaletých výzkumů, testů a zkušeností byl vytvořen Raycop s optimálním sacím výkonem, váhou a tvarem. Spodní část vysavače je vyrobena z plastu s antibakteriální úpravou. Raycop RS PRO byl navržen pro maximální odstranění alergenů z matrací a lůžkovin pro Váš klidný a zdravý spánek.

Jak vysavač Raycop RS PRO pracuje

Antibakteriální vysavače Raycop využívají patentovaný 5-stupňový systém čištění pro odstranění roztočů, bakterií, virů a dalších alergenů. 

1. UVC lampa
Lampa vytváří ultrafialové paprsky o vlnové délce 253.7 nm. UVC záření zničí bakterie, viry, plísně, roztoče a jiné choroboplodné zárodky.

2. Pulzní kartáč
Nově vyvinutý speciální pulzní kartáč s přidanými čepelemi vykoná 30 000 pulzů (pootočení) za minutu, čímž uvolňuje roztoče a nečistoty zachycené v látkách a pomáhá je efektivně odstranit.

3. Suchá tepelná sterilizace při 60 °C
Unikátní technologie suché sterilizace vzduchem o teplotě 60 °C vysušuje matrace a lůžkoviny a napomáhá tak k jejich dokonalejšímu vyčištění do větší hloubky.

4. Optimální sací výkon
Díky speciální mřížce a optimálnímu sacímu výkonu přilne vysavač v průběhu čištění k textiliím a efektivně odstraní nečistoty do plastové, vodou vymývatelné nádobky. 

5. Dvoustupňová filtrace
Dvoustupňová mikrofiltrace s HEPA filtrem H13 bezpečně a efektivně zachytí 99,7 % nečistot včetně mikročástic, jako jsou vajíčka roztočů nebo alergeny domácích zvířat, a nepropustí je zpět do ovzduší.

Testy a ocenění vysavačů Raycop

Antibakteriální vysavače Raycop získaly mnoho ocenění a byly atestovány v několika významných laboratořích, kde byla prokázána jejich účinnost, např. The British Allergy Foundation, Univerzita Karlova v Praze, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Obsah balení Raycop RS 300

 • 1× antibakteriální vysavač Raycop
 • 1× HEPA filtr (na výrobku)
 • 1× filtr prachové nádobky (na výrobku)
 • 1× pulzní kartáč (na výrobku)
 • 1× UVC lampa (na výrobku)
 • návod

Parametry produktu

Max. příkon motoru 450 W
Objem sáčku/nádoby 0,4 l
Výstupní filtr HEPA filtr
Druh vysavače bezsáčkový, ruční
Regulace výkonu ne
Dosah od zástrčky 5 m
Indikátor výměny/údržby filtru Ano
Hlučnost 66 dB
Hmotnost 2,2 kg

Ke stažení

Značka

Raycop

Poradna

K tomuto produktu zatím nepadly žádné dotazy. Můžete být první. :-)

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
 • V pátek jsme objednali, v úterý zboží dorazilo.
Ověřený zákazník před 20 hodinami
„Spokojenost.Rychlé dodání.Doporučuji.“
Ověřený zákazník před 3 dny
„Obchod vřele doporučuji“
 • Velký výběr zboží, rychlost dodání zboží, solidní jednání
Ověřený zákazník před 3 dny