úvod E-shop > Výrobci > Čističky a zvlhčovače vzduchu Bionaire

Čističky a zvlhčovače vzduchu Bionaire

Čističky vzduchu Bionaire jsou testovány a doporučovány Státním zdravotním ústavem v Praze, Ústavem hygieny UK a Imunologickým centrem v Praze. Jedná se o střední třídu čističek, které jsou vhodné spíše do menších místností. Jsou vybaveny HEPA filtrem, který zachytí až 99% nečistot. Čističky... více informací

Čističky vzduchu Bionaire jsou testovány a doporučovány Státním zdravotním ústavem v Praze, Ústavem hygieny UK a Imunologickým centrem v Praze. Jedná se o střední třídu čističek, které jsou vhodné spíše do menších místností. Jsou vybaveny HEPA filtrem, který zachytí až 99% nečistot. Čističky nabízí i ionizaci, při které se do vzduchu uvolňují záporné ionty a společně s přefitltovaným vzduchem zajistí čistý a svěží vzduch.

Zvlhčovače od značky Bionaire, které máme v nabídce fungují na principu teplé páry nebo ultrazvuku. Výhodou principu teplé páry je sterilní mlžina bez přítomnosti bakterií a choroboplodných zárodků. Ultrazvukové zvlhčovače vytváři malé kapičky, které následně ventilátor rozhání po místnosti.

Skrýt informace

Produkty

Příslušenství