Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Zvlhčovače vzduchu   >   Zvlhčovač vzduchu Stylies Titan

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stylies Titan

3 690 Kč
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM zvlhčovače vzduchu VÁM ODBORNĚ PORADÍME

Digitální ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s hygrostatem a funkcí předehřevu vody. Velmi tichý chod. Nadčasový design. Švýcarská kvalita. Nízká spotřeba energie zvlhčovače. Zabudovaným hygrostat, dotykové ovládání. Funkce ohřevu vody. Díky hygrostatu (regulátoru vlhkosti) ultrazvukový zvlhčovač vzduchu udržuje vlhkost vzduchu na vámi nastavené hodnotě. Nemusíte tak neustále kontrolovat vlhkost v místnosti. Zvlhčování se zapíná a vypíná samo.

Vystaveno v showroomu
Vystaveno v showroomu
Tento produkt si také můžete prohlédnout a zakoupit v našem showroomu:
Brno-Řečkovice, Praha-Štěrboholy.

Klíčové vlastnosti – zvlhčovač vzduchu Stylies Titan

 • Zvlhčovací výkon: až 400 ml/h
 • Místnost o velikosti – do 65 m²
 • Nádrž: 5,5 l
 • Princip zvlhčování - ultrazvuk
 • Antibakteriální stříbrná kostka (ISC™) a demineralizační patrona – součástí balení

Jak zvlhčovač vzduchu Stylies Titan pracuje

Zvlhčovač vzduchu Stylies Titan funguje na principu ultrazvuku. Tato technologie rozkládá vodu díky oscilátorům na mikro částečky – mlžinu. Pomocí ventilátoru je pára intenzivně vháněna do ovzduší.

Předehřev vody na 80 °C ničí případné bakterie ve vodě a zvyšuje zvlhčovací výkon přístroje. Se zapnutým předehřevem má vycházející pára příjemných 40 °C.


Jaké funkce zvlhčovače vzduchu jsou pro vás nejlepší? Poradíme vám. Volejte 541 212 450


Funkce zvlhčovače vzduchu Stylies Titan

 • Kontinuální režim – vzduch zvlhčuje, aniž by se řídil okolní vlhkostí. Umožňuje manuální nastavení intenzity zvlhčování ve 3 stupních
 • Automatická regulace vlhkosti – hygrostat hlídá vámi nastavenou vlhkost vzduchu. Při jejím dosažení se přístroj vypne a při poklesu opět zapne. Požadovanou vlhkost lze nastavit v rozmezí 40–75 % po pěti procentech.
 • Časovač – umožňuje zvlhčování po vámi nastavenou dobu v rozmezí 1 až 12 hodin nebo zvolit nepřetržité zvlhčování.
 • Parní tryska otáčející se v rozsahu 360 °, snáze si tak nastavíte požadovaný směr páry.
 • Antibakteriální kostka Clean Cube – patentovaná technologie postupně se uvolňujících iontů stříbra zabraňuje tvorbě a množení bakterií a plísní
 • Předehřev vody – teplota 80 °C ničí bakterie, které by se mohli dostat do ovzduší
 • Kontrolka vody – při nízké hladině vody v nádržce se rozsvítí červená přeškrtnutá kapka – přístroj se automaticky vypne a vodu zapotřebí doplnit.
 • Demineralizační patrona – tvrdou vodu změkčuje a tím zabraňuje usazeninám vodního kamene.
 • Velmi tichý chod

Videorecenze

Obsah balení

zvlhčovač vzduchu Stylies Titan, demineralizační filtr, antibakteriální stříbrná kostka, čisticí kartáček, návod k obsluze

Zaručená účinnost ProAlergiky.cz

Tento certifikát garantuje, že daný produkt splňuje výrobcem udávané parametry, má pozitivní vliv na zdravotní stav osob s alergií, astmatem nebo atopickým ekzémem a je těmto osobám doporučován odbornou veřejností. Dále certifikát zaručuje, že produkt byl spotřebitelsky nebo redakčně testován a má kladné recenze dohledatelné ve veřejně přístupných zdrojích.

zaručená účinnost

Technické parametry produktu

Princip zvlhčování ultrazvuk
Max. zvlhčovací výkon 400 ml/h
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano, 40–75% po 5%
Objem nádrže 5,5 l
Změkčovací filtr (patrona) ano
Časovač ano
Čištění vzduchu ne
Noční režim ne
Aromaterapie ne
Předehřev/příhřev vody ano
Nastavení intenzity zvlhčování ano, 3 stupně
Hmotnost 3,23 kg
Rozměry (š × h × v) 346 × 235 × 200 mm
Hlučnost max. 23,5 dB
Příkon max. 105 W (bez ohřevu 18 W)
Výrobce: Stylies
Princip zvlhčování ultrazvuk
Max. zvlhčovací výkon 400 ml/h
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano, 40–75% po 5%
Objem nádrže 5,5 l
Změkčovací filtr (patrona) ano
Časovač ano
Čištění vzduchu ne
Noční režim ne
Aromaterapie ne
Předehřev/příhřev vody ano
Nastavení intenzity zvlhčování ano, 3 stupně
Hmotnost 3,23 kg
Rozměry (š × h × v) 346 × 235 × 200 mm
Hlučnost max. 23,5 dB
Příkon max. 105 W (bez ohřevu 18 W)

Kateřina , 9. 2. 2023

Dobrý den, lze na noc vypnout displej, aby nás světlo z něj nerušilo? Kolik prosím stojí nová demineralizační patrona? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 9. 2. 2023

Dobrý den, 

bohužel přístroj nemá noční režim.

Demineralizační patrona stojí 419 Kč a můžete si koupit náhradní granulát do demineralizační patrony za 519 Kč (v balení jsou 3 dávky granulátu).

Hana, ProAlergiky CZ

Tomáš, 10. 1. 2021

Dobrý den, ještě jeden dotaz, Stylies Titanus, panelákový byt, obývací pokoj cca 20m + připojená kuchyň 10m i v tomto by měl výkon 400/hod asi stačit ?? Děkuji

Tým Proalergiky.cz, 10. 1. 2021

Dobrý den, Tomáši,

pro prostor o velikosti zhruba 30 m2 bude zvlhčovač s výkonem 400 ml/h s rezervou dostačovat. Jsme vám k dispozici pro případ dalších dotazů. Jde navíc o jeden z nejmodernějších modelů od značky Stylies.

Ať se vám daří,

Michal, ProAlergiky.cz

Lenka, 3. 5. 2020

Dobrý den, přístroj od Vás máme již třetím rokem. Asi rok fungoval, pak byl uložen a nyní nefunguje - nevytváří mlhu, jen z něj slabě fouká vzduch. filtr i antibakteriální kostka byly vyměněny. Membrána je zanesená (bílé flíčky), ale nelze vyčistit - zkoušeli jsme ocet, kyselinu citronovou, nic nepomohlo. Při použití štětečku se z membrány drolí černé kousky. Je přístroj na vyhazov nebo se dá membrána vyměnit/vyčistit jinak? Nebo je problém v něčem jiném? Děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 3. 5. 2020

Dobrý den, paní Lenko,

z vašeho popisu bohužel nelze odhadnout, co je příčinou nefunkčnosti zvlhčovače. Samozřejmě to může být zanesená oscilační membrána, jak píšete. Černé kousky by mohly pocházet z mechanického poškození černé obruby membrány. Samotná membrána by měla být čistě bílá a hladká. Barva vodního kamene se v různých lokalitách liší. Pro jeho snazší rozpuštění je někdy vhodné použít teplou vodu s příměsí kyseliny citronové nebo octové a nechat ji několik hodin působit. 

Pokud byl přístroj málo využívaný, možná by stálo za to nechat jej zkontrolovat odborníkem v servisu, i když je již evidentně po záruce. Můžete jej poslat na naši adresu s popisem závady a my jej předáme servisu, případně je možné po dohodě přístroj poslat rovnou do servisu pro urychlení procesu. Stačí se ozvat na tel. 541 212 450 nebo info@proalergiky.cz. 

Mějte se hezky,

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Lucie, 23. 1. 2020

Dobrý den, hledáme nějakou alternativu do solné jeskyně, ale máme zkušenost, že většina zvlhčovačů v solné jeskyni příliš nevydrží, myslíte, že tento přístroj by mohl být vhodný? Předem děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 23. 1. 2020

Dobrý den, Lucie,

zvlhčovače vzduchu z naší nabídky jsou vhodné především pro provoz v běžných domácnostech nebo kancelářích. Pokud vzduch v solné jeskyni neobsahuje žádné chemikálie agresivní ke kovům či elektrospotřebičům, pak by měl být tento zvlhčovač vzduchu schopen provozu v takovém prostředí. Do zvlhčovače se leje běžná kohoutková voda, případně filtrovaná nebo převařená. Musí se pravidelně čistit. 

Vzhledem k tomu, že v solné jeskyni bývá žádoucí vytvořit nadměrnou vlhkost vzduchu, správně uvažujete o modelu fungujícímu na principu ultrazvuku, který toto dokáže. Je však potřeba zohlednit také velikost (objem) místnosti. Neváhejte se nám ozvat na zákaznickou linku 541 212 450 s žádostí o další konkrétní rady. 

Mějte se hezky, Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Petr, 20. 2. 2019

dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak často se v této čističce mění filtry?

Tým Proalergiky.cz, 20. 2. 2019

Dobrý den,
nejedná se o čističku, ale o zvlhčovač vzduchu. Probíhá zde výměna demineralizační patrony, která zabraňuje usazeninám vodního kamene. Životnost patrony je cca 2–3 měsíce v závislosti na četnosti používání a tvrdosti vody.
S přátelským pozdravem
ProAlergiky.cz

Jana, 18. 11. 2018

Dobrý deň. Máte,prosím aj zákazníkov zo Slovenska? Ako je to so zárukou a kúpou pre slovenských záujemcov? Alebo máte pobočku aj na Slovensku? Ďakujem za odpoveď. Pekný deň. Jana

Tým Proalergiky.cz, 18. 11. 2018

Hezký den,
zákazníky ze Slovenska máme také. Kamenou prodejnu máme pouze v Brně. Pro naše slovenské zákazníky máme e-shop - http://www.prealergikov.sk/.
Při reklamaci či servisu je potřebné zboží odeslat na naše kontatní místo Uloženka/Heureka Point do Bratislavy, z kterého nám zásilku převezou do Brna. Opravené zboží Vám poté zašleme. Podrobnosti naleznete v oddělení obchodních podmínek v našem SK e-shopu.
Rádi Vám poradíme při výběru, pokud budete mít doplňující dotazy. Zodpovíme Vám je na naší infolince 602 813 222, nebo napište na info@proalergiky.cz.
Přeji hezký den
ProAlergiky.cz

Vojta, 22. 3. 2018

Dobrý den. Kolik prosím stojí nová stříbrná kostka, která se mění jednou za rok? Není potřeba vyměňovat patronu, když do toho budu již používat filtrovanou vodu z Brita. konvice? A poslední dotaz, svítí přístroj i jinde než na straně, kde je ovládání? Děkuji. S pozdravem Vojta Sedláček

Tým Proalergiky.cz, 22. 3. 2018

Dobrý den,

přístroj jinde nesvítí, kostka stojí 449 Kč a patronu budete muset čas od času měnit, ale používáním filtrované vody můžete životnost patrony prodloužit.
Pěkný den,
Mirka Nechvátalová

Barbora, 14. 9. 2017

Dobry den, Máme tento zvlhcovac, byl používaný minulou zimu a ja bych rada věděla, je potřeba do něho neco náhradního koupit? Dekuji

Tým Proalergiky.cz, 14. 9. 2017

Dobrý den,

ano, je potřeba po cca 3 měsícícch měnit demineralozační patronu.
Pěkný den,
Mirka Nechvátalová

Zulfiyya, 29. 1. 2017

Dobrý den.Můj syn je nemocný ekzémem, mohli by poradit, zvlhčovač vzduchu, bez displeje, který by ukazoval vlhkost v místnosti, aby pracoval bez hluku. Tak jako je dítě citlivé a probudí se na sebemenší zvuk. Děkuji moc,l.

Tým Proalergiky.cz, 29. 1. 2017

Dobrý den,

všechny tvlhčovače jsou trochu slyšet, bez toho by to bohužel nešlo. Jsou ale ticjé natolik, aby nerušli ve spánku, každý jsme ale citliví jinak, zaručit se nedá. Stylies Titan je nejtišším přístrojem v nabídce, ale má dsipelj.

pěkný den,

ProAlergiky.cz

Radek, 15. 1. 2017

Dobrý den. Co způsobuje při používání tohoto výrobku bílý povlak na všem v místnosti a jak tomu předejít? Je to velmi obtěžující. Děkuji za odpověď.

Tým Proalergiky.cz, 15. 1. 2017

Dobrý den,

doporučuji vyměnit demineralizační patronu, taks e pozná, že již není účinná. Bílý povlak = vodní kámen.

Pěkný den,
Mirka Nechvátalová

Bára, 9. 1. 2017

My bohuzel musime mit vetsi vlhkost, protoze v pokojicku vedou trubky, ktere celou noc topi a nejdou nijak vypnout(panelak) a dcera je alergik a ma mit spise hodne vlhko, vetsinou tu byva vlkost 45-50%, dekuji

Tým Proalergiky.cz, 9. 1. 2017

Vlhkost 45-50% je dostačující. Nad 60% se dělají ideální podmínky pro plísně, které jsou mnohanásobně horší než suchý vzduch.
Opravdu před vyšší vlhkostí varuji, nese sebou zdtavotní potíže.

Pěkný den,

Mirka Nechvátalová

Bara, 6. 1. 2017

Dobry den, chtela jsem se zeptat, vydrzi tento zvlhcovac celou noc, kdyz bych nastavila pozadovanou vlhkost na 65%? Dekuji za odpoved

Tým Proalergiky.cz, 6. 1. 2017

Dobrý den,

65% je moc, nad 60% se tvoří plísně, důrazný pozor na to. Těžko na Váš dotaz odpovědět, záleží, jakou máte počáteční vlhkost a na jaký výkon zvlhčovač dáte.

Krásný den,

Mirka Nechvátalová

Böhm, 13. 9. 2016

Dobrý den, kostka i filtr jsou součástí balení?

Tým Proalergiky.cz, 13. 9. 2016

Dobrý den,

ano, jsou.
pěkný den,

Mirka Nechvátalová

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

Demineralizační patrona Stylies

Demineralizační patrona Stylies

Demineralizační filtrační patrona pro ultrazvukové zvhlčovače vzduchu Stylies. Zabraňuje usazovaní vodního kamene v přístroji.

Skladem
419 Kč
Granulát do demineralizační patrony Stylies

Granulát do demineralizační patrony Stylies

Náhradní granulát do demineralizační patrony. Nemusíte měnit celou patronu.

Skladem
519 Kč
Antibakteriální stříbrná kostka Stylies

Antibakteriální stříbrná kostka Stylies

Stříbrné ionty potlačují množení choroboplodných zárodků ve vodě zvlhčovače. Vhodná pro většinů zvlhčovačů na trhu.

Skladem
489 Kč
Tekutý čistič a odvápňovač Stadler Form Durgol 0,5 l

Tekutý čistič a odvápňovač Stadler Form Durgol 0,5 l

Usnadňuje odstranění vodního kamene a dalších nečistot. Pro všechny typy zvlhčovačů. Efektivní, a přitom šetrný. Bez zápachu.

Skladem
249 Kč
Boneco CalcOff - Odstraňovač vodního kamene

Boneco CalcOff - Odstraňovač vodního kamene

Výborný pomocník při odstraňování vodního kamene ze zvlhčovačů.

Skladem
249 Kč
Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium

Antibakteriální utěrka pro všechny typy povrchů Nodorsil Premium

2 kusy v balení. Odstraní všechny druhy nečistost, vč. mastnoty i bez chemických prostředků. Ochrana proti bakteriím.

Skladem
199 Kč
Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium

Antibakteriální utěrka s drátěnkou Nodorsil Premium

2 kusy v balení. Díky integrované drátěnce si utěrka poradí s jakoukoliv špínou. Dokáže odstranit zaschlé nečistoty, setřít a vyleštit.

Skladem
199 Kč
541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč