Dobrý den, ráda bych se zeptala na radu....před rokem asi tak na začátku léta se mi začli dělat na zadní části stehnech...červené flíčky trochu na rudlé a některé bolestivé, některé se dali vymáčknout některé ne...ale vždy po nich zůstanou hnědé jizvičky nemohu se toho zbavit a boláky vznikají dál a dál..už jsem zkusila kožního lékaře neustále předepisuje mastičky a vodičky a nezabírá to neustupuje to...bojím se že se to hodně rozjede potřebovala bych radikálně zakročit...dokonce jsem zkoušela i horské sluníčko, biolampu a také ani malinkaté zlepšení...nevim jestli je to z toho ale můj nový přítel z kterým chodím přes rok má atopický ekzém někdy na břichu někdy na nohách vždycky mu zmizí a pak se třeba oběví....je možné že by to mohla být příčina toho?prosím vás o radu co by mohlo zabrat na tyto flíčky a zabránit jejich vzniku...předem děkuji za odpověď...
Dotaz 2444
1. 2. 2009
Atopický ekzém
Radka
Produkty, které pomáhají
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník před 21 hodinami
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 3 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 10 dny