Dobrý den, syn má cca od 3 měs lehký atopický ekzém. Nyní má pokožku už lepší, jen lehce suchou.. Od 2 měs je na Nutrilonu HA, nyní je mu 8 měs. Veškerou stravu zvládá dobře - jak zeleninu, jablko, lepek, jogurt..jen jednou se osypal po bylinkovém čaji, ten už nedáváme. Zajímal by mě Váš názor na umělé mléko, zda je nutné dávát HA a jak dlouho nebo zda je možné přejít na obyčejné nehypoalerg.mléko. Já jsem před těhotenstvím měla alergii na bílkovinu kravského mléka, ale od těhotenství žádné potíže nemám. Synovi jsme zkusili dát 2x vzorek obyč. Nutrilonu a žádná reakce nebyla, ale nerada bych mu tímto krokem způsobila potíže. Popř. zda se dá kombinovat obyč.Nutrilon s HA - zda má takto HA vůbec nějaký efekt. Moc děkuji za odpověď Přeji pěkný den Pospíšilová
Dotaz 3688
17. 3. 2011
Atopický ekzém
Zuzana Pospíšilová
Produkty, které pomáhají
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Související články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„Spokojenost, svědění kůže po vysprchování ustoupilo“
Ověřený zákazník včera
„Jedno z nejrychlejších dodání zboží,co jsem zažila :)“
Ověřený zákazník před 4 dny
- Naprostá spokojenost:)
Ověřený zákazník před 11 dny