Dobry den, mam 18mesicniho syna, ktery do 1 roku trpel silnym atopickym ekzemem. Okolo 1 roku se ekzem vyrazne zlepsil a po cervnove dovolene u more zmizel zatim zcela. Syn se zatim stravuje dle hypoalergenni diety /s vyloucenim potencialne alergizujicich potravin/, lepek akceptuje bez potizi. Nyni po 18mesicni prohlidce jsme zacali jist jogurt, po tydnu konzumace je zatim bez potizi. Pani doktorka rekla, ze nyni muze postupne zacit jist vse krome celeru, ryb, mandarinek, jahod a orechu. Ale muj dotaz smeruje k piti mleka. Syn byl kojen do 15 mesice, ale od 4.mesice dokrmovan mlekem BEBA HA. Doposud toto mleko pije. Bylo nam doporuceno, ze po 2mesicich konzumace jogurtu a pokud bude bez potizi, muze zacit pit normalni plnotucne mleko. Zda se mi to trosku odvazne, vzhledem k predchozim potizim. Jaky mate nazor vy, k cemu jsou pak ta ruzna junior mleka susena, ktera se maji pit napr. az do 3 let veku? Mel by syn radeji prejit na takove mleko, nebo uz skutecne muze pit normalni kravske? Dekuji
Dotaz 3934
19. 8. 2011
Atopický ekzém
Kateřina Zlámalová
Produkty, které pomáhají
3890 Kč před slevou
2890 Kč
>5 ks
Porovnat
Kompletní nabídka:
Antibakteriální povlečení Dámská hygiena Dětské pleny a hygiena Léčebná kosmetika Oblečení pro atopiky Opalovací přípravky pro atopiky Péče po opalování Pokožka a ekzémy Prací a čisticí prostředky Pračky vzduchu Pro atopiky Protiroztočové povlaky Sprchové filtry Zvlhčovače vzduchuSouvisející články
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece
„vse probehlov poradku“
- moznost konzultace
Ověřený zákazník před 4 dny
- Rychle jednání.
Ověřený zákazník před 6 dny
„Všechno na jedničku, objednávka vyřízena rychle a čistička super.“
Ověřený zákazník před 7 dny