Odpověď na dotaz

Tomáš:

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak často se ve vysavačích Miele musí měnit Hepa filtr.A jaké máte zkušenosti s těmito vysavači a případně jaký vysavač by jste mi jako alergikovi doporučili (myslím tím bezsáčkové Samsungy, nebo Miele, nebo jiný vysavač).Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Dobrý den,
životnost HEPA filtrů u vysavačů Miele je omezena cca 50 hodinami provozu - čemuž odpovídá doba zhruba jednoho roku. Co se týká výběru vysavače a našeho doporučení obecně v naší nabídce najdete jen zboží, které splňuje nejpřísnější kriteria pro zdravý život alergika, proto nemusíte mít strach, že "naletíte" nějakému vychytralému obchodníkovi. U nás máte záruku, že zboží je pečlivě vybráno s ohledem na maximální filtraci, prachotěsnost, bezproblémovou manipulaci s nečistotami a vysoký sací výkon (popř. hlučnost). Navíc je veškeré naše zboží doporučováno lékaři a zahraničními nadacemi pro alergie a astma.
Splnění uvedených zdravotních kriterií je u všech námi nabízených vysavačů stejné, k odlišnostem dochází až u parametrů, které nejsou z pohledu alergika tak podstatné (komfort obsluhy, velikost, apod.). Tak si může vybrat vysavač ten, kdo hledá ekonomickou variantu a stačí mu "pouze" funkčnost (Samsung od 3.490 Kč), ale i ten kdo hledá kromě funkčnosti i vysoký komfort (Miele od 9.990 Kč vč. hubice Allergotec). Základní charakteristiku najdete zde http://www.proalergiky.cz/katalog.php?kategorie=6. Zkušenosti s nabízenými vysavači jsou dobré. Některé je možné si vyhledat na našich stránkách.

Současně bych Vás rád upozornil na fakt, že koupíte-li si u nás vysavač Miele Medicair 4000 Plus můžete získat pobyt pro 2 osoby v Alpách. Akce trvá do 31.7.2005

přeji hezký den

Ing. Petr Vysokomenský
ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  19.06.2005

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz