Odpověď na dotaz

Jana Pospíšilová:

Dobrý den,
na doporučení jsem dceři s AE (7 let)zakoupila krém A Derma, který jí palí. Na krému ovšem nejsou uvedena jakékoliv nežádoucí účinky. Máte proto vyvětlení? Není možné, aby měla i něco jiného než AE? CCa od listopadu minulého roku se jí totiž vyrážkae(exém)rozšířila po celém těle včetně zad. Na kožní docházíme, kortikoidy ani jiné léčivé masti nezabírají. Co mám dělat?
Další můj dotaz se týka sprchového filtru. Dal by se požít i na normální baterii k přípravě nápojů z vodu?
Děkuji velice za odpovědi
JAna Pospíšilová

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den paní Pospíšilová,
řada A-DERMA EXOMEGA je opravdu velice vhodná pro atopiky bez vedlejších nebo nežádoucích účinků.
Každému ale vyhovuje něco jiného, jednomu to velice pomůže, ekzém zklidní, u druhého krém takový úspěch mít nemusí. Každý člověk je jiný a účinkuje pokaždé něco jiného. Doporučuji vyzkoušet i jiné přípravky značky AVENE nebo Biodermy, na přelomu měsíce budeme zařazovat řadu Atoderm, speciálně pro atopiky. Není to lehké, ale chce to trpělivost a pokud naleznete krém, který je dobrý, doporučuji ho střídat s jiném krémem, aby si tělo na přípravek nezvyklo.
Je vhodné vynechat čokoládu, kakao a jiné dráždivé potraviny. Je vhodné vše konzultovat s lékařkou. Ta může provést i další testy na alergie . . .
Co se týká filtru, filtr je určen pouze na sprchování, k úpravě pitné vody doporučuji zakoupit filtr, který je určen pro úpravu pitné vody.
Přeji Vám hodně trpělivosti a štěstí,
pěkný den

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  22.03.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz