Odpověď na dotaz

Pavla Brejchová:

Dobrý den, uvažuji o koupi čističky vzduchu pro své děti, mají oba astma. Ve Vaší nabídce se mi líbila čistička Sharp, ale nyní ji již nenabízíte. Zajímalo by mě, z jakého důvodu - na Vaší infolince mi ji velice chválili. Docela se mi líbí Avair, chci se zeptat, jak často je třeba měnit filtry a jestli je možné ji zapnout před spaním v jedné místnosti a pak ji přenést do druhé - děti spí nyní ještě odděleně (mladší je ještě miminko), ale zhruba za rok budou již sdílet 1 pokoj do 20m2. Děkuji za odpověď. Pavla Brejchová

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
bohužel, výrobce oznámil, že čističky Sharp se již nebudou vyrábět. také nás to mrzí, jednalo se o bezvadné produkty.
Avair je čistička, která je kvalitní i cenově přijatelná. Filtry se mění následovně: předfiltr každé cca 2 měsíce (v balení jich máte 6, tzn., že balení vydrží cca 1 rok) a hepa filtr se mění 1x za 9 měsíců. Je to pouze orientační, záleží na to, jak dlouho vám čistička jede, co všechno čistí . . .
Přenášet čističku problém není, ale samozřejmě čističce zabere déle, aby pokoj vyčistila a zkrátíte životnost filtrů, protože čistička bude muset čistic celý pokj vždy od začátku. Pokud Vám toto nevadí, problém určitě není.
Příjemný den,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  01.10.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz