Odpověď na dotaz

Magdalena Mézlová:

Dobry den, Rada bych se informovala na cistic vzduchu Avair Oxygen. Kolik stoji veskere doplkove filtry do toho cistice a jak casto se maji menit a jake jsou na ne vynalozene naklady za rok. Rovnez bych se zeptala zda je mozne si tento cistic vzduchu prohlednout osobne nekde v Praze, Lounech,atd.,zda nenabizite dovoz s predvedenim do domu,ci neznate firmu,ktera to takto provozuje, nebo zdali neexistuje pujcovna cisticu vzduchu. Potrebujeme cistic na cca 50m2 bytu s pruchody bez dveri, potrebujeme odbourat spory plisni a plyny a formaldehydy z noveho drevotriskoveho nabytku, take bychom uvitali samostatne zapinatelny ionizator. Pokud by jste dle nasich kriterii doporucili jiny vhodnejsi druh budeme vdecni za doporuceni.Velice dekuji predem za odpoved. S pozdravem Mezlova

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
je to velice těžká otázka, protože životnost filtrů ovlivňuje řada věcí. V prvé řadě jak často se čistička používá, jaké je okolní ovzduší, je-li přítomno zvíře, kouří-li se v bytě apod. Hepa filtr je doporučeno měnit po 1-2 letech a stojí 1490 Kč. Sada předfiltrů - přítomno je 6 kusů se mění po cca 2-3 měsících, tzn., že vydrží až 18 měsíců.ˇUšetřit lze jejich praním po cca 3 měsících (neždímat!), není to ovšem ideální. Cena ještě není stanovena, ale bude se pravděpodobně pohybovat kolem 1300 Kč. Bio lampy vydrží velice dlouho, není nutné je měnit minimálně 3 roky. Doba je ale také smaozřejmě individuální, záleží na provozu čističky.
Prohlédnout čističku možné není, je to i zbytečné, protože tím nic nezjistíte. Obrázek je na internetu, včetně všech údajů a popisů. Nejedná se o vysavač nebo čistič, kde by byl účinek ihned vidět, ten se dostaví po několika dnech (opět je to individuální), proto je bezpředmětné i názorné předvádění. Jako každý eshop zasíláme zboží na dobírku (popř. je možné platit převodem) nebo si přístroj po písemné objednávce a předchozí domluvě vyzvednout osobně v Brně. Samostatně zapínatelný ionizátor čistička má.
Příjemný den,kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  30.12.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz